Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Exšéf pražské mordparty Markovič je přesvědčen, že je Otakar S. vinen: Míšu najdou v baráku nebo pod listím!

Zdroj: PČR, youtube.com
+ Dalších 38 fotografií
Je to více než měsíc a policie stále pátrá po zmizelé Míše Muzikářové. Prozatím to vypadá, že veškeré stopy vedou do lesů na Plzeňsku. Podle informací Blesk.cz tam vyrazili policisté i se psy. Policisté se momentálně zaměřili hlavně na prostor bývalé raketové základny.

Od středečního rána se policisté zaměřili na prohledávání lesů na severním Plzeňsku. Místo si nevytipovali jen tak náhodou. Pátrání na tomto místě probíhá z toho důvodu, že se zde chtěl Otakar S. poprvé pokusit o sebevraždu.

Zajímavé je, že Otakar S. se poprvé o sebevraždu pokusil právě v těchto místech, a to čtyři dny po zmizení malé Míši. Druhý pokus o sebevraždu mu už bohužel vyšel. Otakar se oběsil začátkem února v pronajatém bytě v Čeminech na Plzeňsku

Už nikdy tak nebudeme moct z jeho úst slyšet například doznání. Policisté se zaměřili na prostory v areálu bývalých vojenských kasáren. Doufají, že i díky lepšímu počasí by se jim konečně mohlo podařit najít pohřešovanou Míšu

Bývalý šéf pražské mordparty Jiří Markovič v rozhovoru pro Blesk.cz sdělil svůj jasný názor. "Jsem přesvědčený o jeho vině. V minulosti už byl pro pohlavní zneužívání přinejmenším vyšetřovaný. I to, že spáchal sebevraždu právě v této době, nasvědčuje tomu, že byl ve stresu."

K tomuto názoru se také přiklání velká část veřejnosti. Lidé si myslí, že Otakar S. nedokázal žít se svým černým svědomím, a proto raději svůj život ukončil. Někteří stále věří, že se Míša najde živá. Druzí by si to moc přáli, ale už si tím nejsou vůbec jisti.

"Jsem přesvědčený, že se najde. Ale nejsem přesvědčený o tom, že bude živá. Myslím si, že se najde, až opadne sníh. Jednou rukou ji těžko mohl zakopat. Bude zřejmě někde pod listím nebo v nějakém baráku."

Související články

Další články