Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Expřítelkyně pedofila Christiana, který zabil Maddie, má strach: Kdysi ji týral, teď se po ní slehla zem

Expřítelkyně pedofila Christiana, který zabil Maddie, má strach: Kdysi ji týral, teď se po ní slehla zem
Zdroj: profimedia
+ Dalších 19 fotografií
Pedofil Christian
Po více než 13 letech se uzavřel případ ztracené tříleté holčičky Madeleine McCann. Podle německých vyšetřovatelů ji unesl a zavraždil pedofil Christian Brueckner. Jeho bývalá přítelkyně se nyní schovává před veřejností, protože se bojí o život.

Záhada ztracené dívenky Madeleine McCann byla po více než třinácti letech vyřešena. Holčička přezdívaná Maddie zmizela, když jí byly pouhé tři roky. Ztratila se už před třinácti lety na dovolené v apartmánu Praia da Luz v portugalském Algarve. Nyní německá policie dívčiným rodičům zaslala dopis, v němž je obeznámila s tím, že Maddie byla unesena a následně zavražděna pedofilem Christianem Bruecknerem

Jeho bývalá partnerka má strach o život

Pedofil Christian aktuálně sedí za mřížemi, protože měl znásilnit dvaasedmdesátiletou seniorku. Je také podezřelý z dalších záhadných zmizení dětí V roce 2014 Christian randil po dobu 18 měsíců s Nakscijí Miftari (25). Té bylo tehdy pouhých sedmnáct let oproti téměř o 20 let staršímu Christianovi.

Nyní se Nakscije bojí o svůj vlastní život. Od chvíle, co mluvila s německou policií, se ukrývá. Kde se nachází, neví ani její bratr. "Mluvil jsem s ní před dvěma dny. Mluvila s policií a ta jí řekla, aby se držela dál od veřejnosti. Bojí se o svůj vlastní život. Policie ji varovala, aby nemluvila s nikým než jen s vyšetřovateli. Neřekla mi, kde je, a já to ani vědět nechci. Je to pro ni nejlepší," řekl pro portál The Sun její bratr Mifail Miftari.

Také zmínil, že o maličké Maddie jeho sestra nic nevěděla. Christian měl podle výpovědi starší sestry Nakscije svou bývalou přítelkyni týrat. "Uhodil mou sestru. Bylo to pro ni hrozné," svěřila pro Mail Online Azra Miftari.

Azra také řekla, že sestru všichni varovali, aby s Christianem nechodila, protože byl mezi nimi velký věkový rozdíl. Jenže Nakscije byla tehdy hodně mladá a naivní.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy