Nádherná topmodelka Candice Swanepoel dnes sfoukla na narozeninovém dortu 27 svíček. Ale rozhodně jí to na kráse neubralo, spíš naopak. Je čím dál tím více sexy a provokativní, přesně tak, jak reklamy na spodní prádlo a plavky potřebují.

Rodačka z Jižní Afriky toho za svůj věk dosáhla požehnaně. Nejen že předvádí pro Victoria's Secret, což je prestižní záležitost, ale také zdobila obálku Vogue a měla stamilionový kontrakt se sportovní značkou Nike. Proslavila se ale především románkem s hollywoodským hercem Leonardem DiCapriem (40).

Málokdo taky ví, že takhle smyslná bloncka nebyla vždy světlovlasá. Ještě než se proslavila, tak to byla brunetka, ale chtěla být dráždivější, tak se přebarvila na blonďatou. A rozhodně udělala dobře. Touží po ní nejen bohatí klienti, ale další miliony mužů, kteří by jen za její pohled zabíjeli.

Rozhodně by to ale chtělo sundat i to titěrné spodní prádélko a předvést světu, co pod ním skrývá, to by byl nejlepší narozeninový dárek pro pánské osazenstvo. Zatím se ale podívejte na 10 nejsvůdnějších fotek bohyně Candice.