Expřítelkyně youtubera a baviče FattyhoPillowa se dlouhá léta angažuje v útulcích, v centrech pro týraná a nechtěná zvířata a také bojuje proti testování kosmetiky na zvířatech. Nedávno podpořila zákaz kožešinových farem na území Česka a v tomto směru je aktivní, kam se podíváte.

V minulosti natočila video, kde mluví o problematice množení psů a také zdůrazňuje, že i spousta vlivných lidí jako youtubeři a celebrity si nerozvážně kupuje mazlíčky od množitelů. Tuhle chybu nedávno udělal i bavič a moderátor Kamil Bartošek alias Kazma.

Pořídil si bengálské kotě se svojí přítelkyní, modelkou Andreou Kalousovou a hrdě se na Instagramu prohlásili za pyšné rodiče. Koťátko dostalo jméno TiGi a má 6 týdnů, jak uvedl sám Kazma.

Tato skutečnost ale rozčílila Sáru Holanovou natolik, že Kazmovi uštědřila opravdu drsný vzkaz: „Kotě odstavené a prodané v 6. týdnu? V zákoně je jasně napsáno, že méně než 84 dní odstavené být nemůže – pak se prokazatelně jedná jak o porušení zákona, tak o týrání. To ovšem KAZMU – Kazma Kazmitch – vůbec nezajímá. Naivně čekám, že člověk s takovým slovem bude aspoň znalý, když už si pořizuje zvíře. Bohužel.“