Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Expřítelkyně Fattyho Sára Holanová dostává drsné vzkazy! Fatty hubne a ty tloustneš!

Sára se od rozchodu s Fattym změnila.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Rozchod youtubera FattyhoPillowa a jeho expřítelkyně Sáry Holanové byl jeden z těch nejemotivnějších a nejvíce propíraných na veřejnosti a sociálních sítích. Fatty se rozhodl hubnout a žít zdravě, Sára naopak kyne!

Rozchod FattyhoPillowa a Sáry Holanové způsobil rozruch na sociálních sítích a snažili se na této kauze přiživit i další youtubeři. Konec vztahu měl rychlý spád a Sára se rozhodla za krátkou chvíli odstěhovat z jejich společné domácnosti.

Tohle těžké období bylo pro oblíbeného youtubera impulzem k razantním změnám v jeho životě. V té době obézní Karel změnil nejen stav na nezadaný, ale také změnil jídelníček, celkové stravovací návyky a dokonce požádal o pomoc zkušeného trenéra.

I když v poslední době jeho hubnutí malinko pokulhává, nechce se vzdát a snaží se opět dostat jak do cvičení, taky vynechávat alkohol, kouření a nezdravá jídla. Naopak jeho bývalá přítelkyně Sára to od rozchodu neřeší a podle fanoušků pořádně nabrala!

Na začátku měsíce, konkrétně 6. ledna 2018, oslavila 23. narozeniny, a i když ji fanoušci přejí to nejlepší, nemohli přehlédnout její zakulacený obličej a kila navíc. I když se loni chlubila váhou 57 kg, dnes je to zřejmě minulostí.

Sledující si občas rádi rýpnou a u fotografie z narozenin se objevil komentář: „Všechno nejlepší. Nepřibrala si? Fatty hubne a vypadá to, že ty tloustneš!“ Opravdu to se Sárou vypadá tak špatně, nebo jsou fanoušci moc kritičtí? Posuďte sami v galerii.

Související články

Další články