Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Expřítel zavražděné turistky (†24): Louiso, v mém srdci budeš mít místo navždy!

+ Dalších 19 fotografií
dojemný vzkaz
Brutální vražda dvou turistek, kterou mají na svědomí příznivci islámu, šokovala celý svět. Louisa Vesterager Jespersen (†24) a Maren Ueland (†28) byly v pondělí nalezeny mrtvé poté, co se bez průvodce vydaly na nejvyšší horu severní Afriky. Na sociálních sítích pak začalo kolovat video, kde Louisu podřezává příslušník teroristické organizace IS. Nyní se ke smrti své blízké vyjádřil i expřítel Louisy.

Glen Martin, který se zesnulou Louisou Jespersen po dva roky tvořil pár, zveřejnil na sociální síti dojemný příspěvek oslavující její život. Podle její matky i podle něj byla Louisa veselý a přátelský člověk, který dokázal na všem najít něco pozitivního. Ačkoliv se s Louisou rozešli, zůstali dobrými přáteli. Glen Martin se svěřil, že být jejím přítelem bylo jednou z nejlepších věcí, které ho kdy potkaly.

Jeho vzkaz Louise teď dojímá celý svět, pod příspěvkem svou soustrast vyjadřují i lidé, kteří s ním ani se zesnulou nemají nic společného. „Nejdražší Lulu, energická, zábavná, šířící radost, pečující a důvtipná. Tohle bylo jen pár tvých úžasných vlastností. Tvoje nešikovnost a zbrklost nás občas přiměly škrábat si čelo, ale právě tyto vlastnosti tě činily výjimečnou a milovanou osobou. Byla jsi tak zvědavá, všechno tě fascinovalo. Už si ani nevzpomenu, kolikrát jsem se za tebou na výletě musel otočit a zastavit, protože sis chtěla přivonět ke květině, která by nezaujala nikoho jiného než tebe. Viděla jsi krásu v každém malém detailu. Louiso, měl jsem obrovské štěstí, že jsem mohl být tvým přítelem až do letošního léta. Ve společné cestě životem jsme se slzami v očích pokračovali jako nejlepší kamarádi, protože jsme si uvědomili, že už se tolik nemilujeme. Láme mi srdce, že byl někdo schopný ti takhle ublížit. V lidech ses vždy snažila najít to nejlepší. Tvůj život byl krátký, ale prožitý tak, jak se žít má. Když jsi něco chtěla, bylo těžké tě zastavit. Cestovala jsi po světě beze strachu z nástrah, které tě tam čekaly. V srdcích těch, kteří tě znali, budeš žít navždy. Já tě budu nosit všude s sebou, vystoupáme spolu na hory a sjedeme řeky, které jsi nikdy neměla příležitost navštívit. V mém srdci budeš navždy mít speciální místo, které ti nikdo nevezme až do konce mého života. Abys měla v mém srdci místo, musel jsem ti ho kousek dát. V pondělí ráno část mě zemřela s tebou, ale také část tebe stále žije ve mně. Přeji ti hodně štěstí na tvé další cestě, ať už tě zavede kamkoliv. Tvůj Glen,“ vzkazuje Louise zdrcený expřítel.

V souvislosti s případem bylo zatčeno již třináct osob, z nichž všechny mají vazby k teroristické organizaci IS. Nezbývá než doufat, že se pozůstalí po dvou mladých dívkách dočkají spravedlnosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články