Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Expřítel Týnuš Třešničkové už lásku ke krásné miss neskrývá: Tráví spolu dovolenou v ráji

Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
luxus
Před několika týdny jsme vás informovali o tom, že youtuberka Týnuš Třešničková (23) už nějaký ten pátek nechodí s podnikatelem Viktorem Hajíčkem (30). Sám Viktor nám informaci potvrdil, nicméně nový vztah s Miss Face 2016 Alicí Činčurovou komentovat nechtěl. Nyní už je všechno jinak, Hajíček svou lásku k Alici neskrývá a na sociální síti poodhalil, kde spolu momentálně tráví dovolenou.

Podnikatel s mobilními telefony Viktor Hajíček nám před více než měsícem potvrdil, že Týnuš už není jeho partnerka, nýbrž zaměstnankyně. „My už spolu nechodíme asi dva měsíce. Ona pro mě pracuje, takže se s ní stejně vídám,“ zněla jeho slova.

I vrabci na střeše si začali v té době špitat, že Hajíčkovou novou láskou je dvaadvacetiletá 1. vicemiss soutěže Miss Face pro rok 2016 Alice Činčurová. S krásnou Alicí byli několikrát spatřeni na ulici, vztah ale ani jeden z nich nepotvrdil. Teď už je ale vše jasné. Zatímco s Týnuš láska vyprchala, s Alicí vztah začíná nabírat na obrátkách. Viktor už se se vztahem k ní netají a dokonce ji vzal na exotickou dovolenou do Abu Dhabí.

Společnou fotografií se podnikatel pochlubil už cestou do Spojených arabských emirátů. Cestu letadlem si podle snímku se šampaňským dvojice dokonale užila. Krásná Alice se musí po boku zámožného podnikatele cítit jako v bavlnce. Soukromí si ale krásná Miss střeží. Zatímco před pár hodinami se na sociální síti chlubila snímky z luxusního hotelu, nyní už má profil nepřístupný.

Týnuš, která nedávno změnila účes, je jistě nad věcí. Zatímco si užívá dovolené hlavně se svou sestrou, určitě se brzy objeví ten pravý i pro ni.

Související články

Další články