Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Expřítel svůdné Slovákové se zlobí: Toto Nele vzkázal a je to síla

Nela Slováková a Martin Baláž.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 60 fotografií
Nedávný rozchod modelky Nely Slovákové (28) s podnikatelem Martinem Balážem se stal hodně pikantním. Nejenže soutěžící s Hotelu Paradise za pár vteřin našla nového borce, navíc svého ex šíleně očernila. Martin se tedy také rozhodl promluvit, a způsob, jakým svou bývalou přítelkyni ztrapnil, je skoro až hororový.

Schválně si porovnejme vyjádření obou. Nela Slováková (28) do svého exmiláčka dost šila

„Za poslední rok jsem skoro neměla pocit štěstí, co se týče vztahu s Martinem. Začal mít zhruba před rokem ke vší smůle existenční problémy. Smůla se lepila na paty. Snažila jsem se pomáhat… Co mi vadilo nejvíce, byla sprostá slova, kterými mě tituloval, hlavně po alkoholu, kterého vypil ve větší míře. Definitivní konec byl, když mi fanynky poslaly fotky Martina, který kávičkoval s nějakou striptérkou,“ tvrdila Slováková. Pamatujeme, jak nám zrovna nedávno hodně vtipně říkala, že nevěří zvěstem, že by jí její hoch podváděl, což mělo být patrně jakési varování na dálku.

A za chvíli už byla s novým objevem

Baláž vrací úder

Martin se po Nelině zpovědi neudržel a vydal své vyjádření, které se od toho Slovákové tak diametrálně liší, jako by snad byli jiného živočišného druhu.

„Život je plný překvapení a změn. Člověk by řekl, že bílá je černá, den je noc a v podstatě nepoznáte člověka, s kterým jste strávili posledních několik roků života. Ale tak to není. Člověka nezměníš, jen se nám vybarví, a zjistíte, že vůbec nevíte, s kým jste žili a že vaše upřímná láska si vytvořila z toho druhého ideál, který s realitou neměl nic společného,“ napsal Baláž.

„Je potřeba jít dále. Jediné, co mě mrzí, je to, že místo toho, aby ten druhý v klidu uzavřel etapu života, v které jsme spolu zažili mnoho pěkného, třískne dveřmi tak, až ze sebe setřese pozlátko a odhalí svoji podstatu,“ pokračoval.

„Kdo pozná mě, moji historii, pozná mě jako člověka a udělá si na mě vlastní názor. Kdo pozná historii toho druhého, udělá si názor i na ni a na události posledních dní. A nejlepší bude posoudit další životní cesty každého z nás. Například za pět let. Přeju Nele do dalšího života všechno dobré, anebo aby aspoň zjistila, co je pro ni dobré,“ dodal Martin.

Na rozdíl od Nely si soukromé problémy nechal pro sebe. Kdo ví, možná byl opravdu parchant, ale minimálně navenek působí jako úplně jinačí charakter než jeho bývalka, která pere špinavé prádlo veřejně…

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy