Podle jeho slov se Slováček do milenky Lucie úplně zblbnul, ona totiž přesně ví, co chce a jak toho docílit. „Na chlapy je to schopná zkusit různými způsoby. Chce být slavná a mít úspěch. Felixovi jsem řekl, že bude mít velký problém,“ uvedl v rozhovoru Drtina s tím, že Lucie je solidní pijavice a neštítí se ničeho, aby si chlapa udržela.

Sám byl rád, že se jí zbavil, protože se z něho Lucie snažila ke konci vztahu mámit peníze. Její poměr se Slováčkem mu nakonec hrál do karet. Proč se ale jeho dlouholetý kamarád do Lucie tolik zakoukal, mu není jasné. „Často měl kolem sebe ženy, několikrát jsem ho i kryl, ale že by až takhle zblbnul, to je v jeho případě extrém. Tohle bere úplně jinak a je mi líto Dády, že ji to takhle veřejně ponižuje,“ dodal pro Super.cz Drtina.

Patrasové s nevěrným manželem dochází trpělivost a údajně už uvažuje o rozvodu. Slováčka to ale nechává klidným a manželce přes média vzkázal: „Myslím, že kdybych se rozjel domů, ničemu by to momentálně nepomohlo. Do Prahy je to z Přerova 300 km, se zpáteční cestou 6 stovek. A přece jen mi není dvacet let, abych zvládl tolik kilometrů v jeden den,“ tvrdil Felix novinářům z Blesku.