Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Expřítel si užívá s misskou, Týnuš si našla náhradu: Dámská jízda s krásnou sestrou

Zdroj: Instagram, koláž eXtra.cz
+ Dalších 32 fotografií
zimní radovánky
Po rozchodu s Týnuš Třešničkovou (23) přiznal podnikatel Viktor Hajíček (33) vztah s misskou Alicí Činčurovou (22). S mladší modelkou si užívá luxusní dovolenou v Abú Dhabí. Youtuberka ale rozhodně netruchlí, sama vyrazila na dámskou jízdu. Místo přítele jí dělá společnost sestra Martina (16).

Týnuš Třešničková (23) je bez přítele, podnikatel Viktor Hajíček (33) si za ni krátce po rozchodu našel náhradu. Modelku Alici Činčurovou (22) vzal na víkend do Abú Dhabí, ale o zábavu postaráno má i Třešničková.

S maminkou a mladší sestrou Martinou (16) si užívá víkend ve Vídni. Rakouskou metropoli pohltila vánoční atmosféra a Týnuš se svými osudovými ženami si ji náramně užívá. „Vánoční čas ve Vídni,“ pochlubila se výletem na Instagramu.

Youtuberka strávila sobotu na vídeňském kluzišti. „Večer je to tu vážně pohádkové,“ pochvalovala si. Zatímco Týnuš bruslila jako profesionálka, její sestře se na ledě příliš nedařilo. „Panebože, já se zabiju,“ smála se Martina. Neděle pak pro dámy začala ještě ve veslejším duchu. „Prosecco k snídani? Proč ne,“ napsala Třešničková.

Ta si po rozchodu dopřává čas pro sebe a hledání nového partnera není na pořadu dne. Rozchod s Hajíčkem ale proběhl v přátelském duchu a stále se scházejí kvůli pracovním povinnostem.

Související články

Další články