Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Expřítel Nely Slovákové otevřeně: Konečně jsem šťastný, peníze jí zničily charakter

Expřítel Nely Slovákové otevřeně: Konečně jsem šťastný, peníze jí zničily charakter
Zdroj: Nela Slováková archiv
+ Dalších 23 fotografií
zpověď
V současné době není pochyb o tom, že brněnská podnikatelka Nela Slováková (30) zažívá nejhorší období ve svém životě. Z řad zákazníků je na ni podáno několik desítek žalob, některým se ještě stále nevrátily peníze za roušky nebo gely a další spousta lidí čeká na objednané roušky. I přes všechny problémy sebevědomá Nela spustila další prodej roušek. Bývalý partner Nely se Expres.cz otevřeně svěřil s tím, jaký má názor na svou expartnerku.

Nela Slováková (30) patří mezi nejsledovanější lidi českého Instagramu. I přesto, že řada lidí je od jejího účinkování v reality show Hotel Paradise toho názoru, že je to pouze arogantní holka z Brna, která v životě nic nedokázala, Nela si během pár let dokázala vybudovat solidní fanouškovskou základnu na sociálních sítích, která jí vynáší nemalé peníze.

Lidé brněnské podnikatelce věřili natolik, že když přišla v době koronavirové krize s nabídkou prodeje roušek a dezinfekčních gelů, tak řada z nich neváhala a začala ve velkém objednávat. Nela bohužel celou situaci absolutně neustála a její byznys se začal hroutit.

„Konečně jsem šťastný, nerad bych si kazil náladu. Pokora a sebereflexe ji zdálky obcházejí a bohužel se jí to vymstilo. Nepřeji nikomu nic zlého, snad z toho bude mít ponaučení. Ze začátku ale taková Nela nebyla. Po dvou letech, kdy začala vydělávat miliony, se ukázal její pravý charakter. Zničily ji peníze," řekl Expres.cz na adresu Nely Slovákové bývalý partner Martin Baláž

Během pár dní se na Nelu sesypalo nespočet nespokojených zákazníků, kteří v mnohých případech do dnešního dne neviděli zakoupené dezinfekční gely nebo vrácené peníze. Nela každý den na svém profilu avizuje, že pracuje až do noci a snaží se vyjít všem lidem vstříc.

Na podobné řeči ale kupující již nereagují a chtějí, aby byla podnikatelka po právu potrestána. Podle bývalého partnera byla Nela velmi šikovná podnikatelka, která si dokázala vydělat nemalou sumu.

„Nela je dost tvrdá obchodnice, v časech, kdy se jí dařilo, byla schopná přes Instagram vydělat až 4 tisíce eur měsíčně. Co se týče jejího podnikání, tam to bude podle mě podobná suma. Při maržích 500 až 600 procent je to dost možné,“ říká Baláž.

"Po této kauze a tím, jak komunikovala se zákazníky, si v podnikatelském světě zabouchla dveře," dodává bývalý partner s tím, že Nela není tak šťastná, jak se prezentuje.

Související články

Další články