Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Expřítel Nely Slovákové neotálí: Martin si užívá v Praze s tanečnicí! Usvědčil je detail

Expřítel Nely Slovákové neotálí: Martin si užívá v Praze s tanečnicí! Usvědčil je detail
Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
Expartner Nely Slovákové (28) Martin Baláž si již taky našel novou kočičku a rozhodně nesedí doma a nebrečí do polštáře. Momentálně se nachází v Praze a užívá si po boku vítězky Czech Beauty Star 2015, tanečnice a modelky Ivety Kindlmanové. Co je prozradilo?

Dlouholetý vztah podnikatele Martina Baláže a Nely Slovákové se rozpadl jako domeček z karet nečekaně a mnoho lidí šokoval. Nela krátce poté napsala vyjádření, které Martina mírně šokovalo. "Co mi vadilo nejvíce, byla sprostá slova, kterými mě tituloval, hlavně po alkoholu, který pil ve větší míře. Definitivní konec byl, když mi fanynky poslaly fotky Martina, který kávičkoval s nějakou striptérkou.“

Nela v této části svého vyjádření mluví o údajném podvádění a kávičkování se striptérkou. Myslela snad mladou tanečnici, jež si opravdu v těchto dnech užívá po boku Martina? Trvá snad tenhle románek už delší dobu?

Pokud ano, pak se to mladé modelce Ivetě Kindlmanové a Martinovi Balážovi povedlo ututlat poměrně dlouho. Iveta se ale neživí jako striptérka ale pouze jako go-go tanečnice, modelka, choreografka a dokonce dlouhou dobu dělá reklamu právě pro jednu z firem, kterou vlastní Martin.

Oba dva si momentálně užívají jeden druhého v Praze a usvědčil je detail. Oba totiž přidali na Instagram příspěvek z jedné pražské restaurace, kde seděli společně na večeři. I když nezveřejnili své tváře, z fotografií je jasné, že sedí naproti sobě a na stole mají to samé jídlo, akorát to každý ukázal ze svého úhlu.

Tvoří Martin s Ivetou nový pár? Nebo jde o randění a teprve se oba lépe poznávají? Ať je to jakkoli, zdá se, že pohledný Slovák dlouho sám nezůstane.

Související články

Další články