Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Expřítel krásné Anety R. v její sebevraždu nevěří! Co si o záhadném úmrtí myslí?

Zdroj: facebook.com

Ohledně údajné sebevraždy Anety R. je spousta pochybností. Kamarádi a rodiče nevěří, že by se mladá žena mohla sama ubodat. Pochybnosti vyjádřil i její expřítel, který poskytl rozhovor serveru tn.cz

Bývalý přítel Anety Radek nevěří verzi, že by si dívka mohla zranění způsobit sama. Říká, že Aneta se určitě do žádné špatné party nepřimotala a v Praze se stýkala jenom s jednou kamarádkou.

"Určitě se nepřikláním k variantě, že to byla sebevražda. I kdyby se rozešla s přítelem, tak by toto neudělala. Je to hrozný, ale fakt nevěřím tomu, že by to udělala sama," řekl do telefonu Radek.

Anetin bývalý přítel si navíc myslí, že svědci kryjí viníka, který za smrt dívky může. "Nejhorší je, že jediní dva svědci jsou podle mě ti, co mu chrání zadek," předložil svou hypotézu Radek.

Anetu našli v sobotu pobodanou v bytě v Letňanech. Podle policie šlo o sebevraždu, ale všichni pochybují, že by dívka do sebe mohla sedmkrát vrazit nůž. Aneta prý ráda cestovala, užívala si života a byla šťastná. Myšlenky na smrt prý vůbec neměla.

Související články

Další články