„Mohu potvrdit, že minulý týden ve věznici zemřel jeden z vězňů,“ uvedl mluvčí věznice Rapotice Jan Doležal. Podle informací TV Nova jde právě o bývalého přítele zavražděné Petry z Jihlavy, Patrika Černého. Dopis na rozloučenou ale nezanechal.

Hned po tom, co Petru brutálně zavraždili její kamarádi Michal Kisiov, Tomáš Zavřel a Jakub Doležal, který její tělo odklízel, zorganizoval Černý veřejnou sbírku na její pohřeb. Po její smrti se zhroutil. Říkal, že ji miloval a nedokázal pochopit, proč se to muselo stát. Také se pěkně obul do jejích vrahů. Nakonec se ukázalo, že i on sám je kriminálník.

Krátce po smrti Petry se totiž ocitl před soudem kvůli rvačkám a přepadením. Jedno z přepadení bylo navíc velmi brutální. Svoje oběti totiž Černý s kumpánem mlátili hlavou o zeď. Také své oběti okrádal a vloupal se do cizí chaty, kde nějakou dobu přespával. Za to se ocitl za mřížemi.

Podle informací TV Nova Černý pobyt ve vězení snášel velmi špatně a navíc tam byl šikanovaný. To ale prý není tím důvodem, proč se oběsil. Mladík měl prý psychické problémy. Nejspíš na něj pořád doléhala smrt jeho bývalé přítelkyně Petry, a nemohl se s ní smířit.