Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

EXPLOZE V NĚMECKU! Před zápasem Ligy mistrů došlo k výbuchu v autobuse hráčů Borussie Dortmund!

Zdroj: Twitter
Před zápasem Ligy mistrů došlo k výbuchu v autobuse nebo v těsné blízkosti vozu. Šlo zřejmě o tři exploze, které poškodily autobus klubu Borussia Dortmund. Policie vyzvala občany ke klidu a aby nebyly šířeny nepodložené spekulace.

Před zápasem Ligy mistrů došlo k výbuchu v autobuse s hráči Borussie Dortmund. Zraněn je hráč domácího klubu Španěl Marc Bartra, byl odvezen na vyšetření do nemocnice.

Podle prvních informací z místa exploze by se nemělo jednat o teroristický útok. Německá policie vyzvala občany ke klidu. K výbuchu došlo 10 km před stadionem. Podle svědků se ozvaly tři rány. Marca Bartra pak zřejmě zranilo vysypané sklo.

Zápas s Monacem měl startovat v 20:45, ale je přeložen na zítřek.

Fotbalisté jsou otřeseni. Co v autobuse nebo u autobusu mohlo explodovat? To je zatím nevyřešená otázka. V Německu kvůli teroristickým útokům panuje již dlouho napjatá atmosféra.

Výbušniny byly podle policie ukryté v křoví u silnice. "Celý tým je v šoku. Takovéhle obrázky z hlavy nedostanete. Doufám, že se mužstvo sebere natolik, aby mohlo zítra hrát,“ řekl ředitel Borussie Hans-Joachim Watzke pro televizní stanici Sky.

"Hráči jsou v bezpečí. Na stadionu a kolem něj nehrozí žádné nebezpečí," uvedla Borussia na svém Twitteru.

Související články

Další články