Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Exploze na Příbramsku: Žena nepřežila výbuch kyslíkové láhve, na místě vypukl požár

Exploze na Příbramsku: Žena nepřežila výbuch kyslíkové láhve, na místě vypukl požár
Zdroj: Pixabay
Výbuch
Při požáru v rodinném domě ve Staré Huti na Příbramsku ráno zemřela starší žena. Cizí zavinění kriminalisté nezjistili, příčinu a okolnosti neštěstí dál vyšetřují, řekla mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

K obrovské tragédii došlo dnes kolem půl deváté ve Staré Huti na Příbramsku. Z jednoho domu se ozvala příšerná rána, načež v něm vypukl požár. Na místo ihned přijela policie, záchranka i hasiči, kteří z domu vyprostili tělo ženy. Podle informací Blesku jí bylo dvaašedesát let.

Záchranáři pro ni ale už nemohli nic udělat. "Žena utrpěla zranění neslučitelná se životem, na místo byl povolán náš koroner," řekla pro TN.cz mluvčí záchranky Petra Effenbergerová.

Incident se bude vyšetřovat

Podle prvotních informací v domě explodovala tlaková kyslíková lahev, policie ale později uvedla, že hořelo jen vybavení domu. "Tlakové kyslíkové lahve se tam nacházely, ale nevybuchly," dodala Schindlová.

Rozsáhlý požár se nakonec podařilo hasičům dostat pod kontrolu po desáté hodině. Nyní bude následovat vyšetřování, které by mělo odhalit, jak k neštěstí došlo.

Související články

Další články