Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Experti udělali hlasovou analýzu hlasu Petra Kramného krátce po vraždě jeho manželky a dcery! Jaký je výsledek?

Petr Kramný stále čeká v Egyptě na posun ve vyšetřování smrti jeho
manželky a dcery.

V kauze Petra Kramného a smrti jeho manželky Moniky (†36) a dcery Kláry (†8) se stále čeká na jakýkoliv posun, který pomůže osvětlit, co se tehdy v noci z 29. na 30. července stalo.

Televize Nova poskytla detektivům rozhovor s Kramným, který proběhl šest dnů po smrti obou žen, a ti ho podrobili hlasové analýze. Jenže její výsledky zrovna nehrají pro Kramného prospěch. „V jedné chvíli jsou z rozhovoru vidět zvýšené hladiny toho, když nám někdo neříká celou pravdu,“ řekl televizi Nova spolumajitel poradenské a vyšetřovatelské společnosti Screening Solutions Zbyněk Zajíček. Z rozboru se navíc ukázalo, že ve chvíli, kdy Kramný mluví o smrti jeho nejbližších, emoční křivka je naprosto plochá. „Jeho hlas se nevymyká běžným, standardním hodnotám,“ dodal odborník.

Jak velkou roli bude rozbor hlasu hrát při vyšetřování, zatím není jasné. Kramnému v Egyptě docházejí peníze, pomoc mu poskytuje hlavně rodina a přátelé, kteří mu už zaslali balíky s oblečením a nějakými drobnostmi. Kramný doufá, že se už co nejdříve dostane zpátky do Česka. Po tom, co mu tamní úřady zakázaly vycestovat ze země, jeho švagr s tchyní napsali dopis prezidentu Miloši Zemanovi. Jenže podle vyjádření Hynka Kmoníčka z prezidentské kanceláře je prý nutné počkat na egyptského prokurátora. „Pan prezident se o záležitost samozřejmě zajímal. Pověřil mě, abych kontaktoval osoby, které jsou v případu činné,“ sdělil Blesku ředitel zahraničního odboru prezidentské kanceláře Kmoníček.

Před Kramným jsou tak další dny čekání a doufání.

Související články

Další články