Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Expert na jídlo z Francie hodnotí palačinky na vánočních trzích v Praze: Doma to zvládnete za 10 korun!

+ Další fotografie
Renomovanému odborníkovi na vysokou gastronomii Gregorymu Horstmannovi nic neunikne. Léta působení v nejlepších michelinských restauracích Francie, Itálie, USA nebo Austrálie dokáže dokonale zúročit. Na pražských vánočních trzích si tentokrát posvítil na čokoládové palačinky. Jak dobrota z dílny trhovců na Staroměstském náměstí před jeho chuťovými buňkami obstála?

Francouz Gregory Horstmann je člověk na svém místě. Působil v nejlepších michelinských restauracích Francie, Itálie, USA nebo Austrálie, teď dováží do Česka ty nejluxusnější potraviny.

A abyste nenaletěli, posvítil si na letošní nabídku pražských vánočních trhů. Bohaté zkušenosti úročí každým okamžikem a moc dobře ví, jak se to má dělat.

Na Staroměstském náměstí degustoval čokoládovou palačinku. Přestože podotkl, že doma si takovou pochoutku můžete připravit za mnohem menší peníz, konečné hodnocení vůbec nedopadlo špatně. V jeho rodné Francii se ale připravují trošku jinak. Na to, jak si Gregory pochutnal a co by pozměnil, se podívejte ve videu.

A tady se podívejte, jak Gregory hodnotil Pražskou šunku z vánočních trhů na Staromáku.

Související články

Další články