Jedenatřicetiletý Arslan Valejev nemohl dál unést těžké deprese, které způsobil rozpad jeho manželství s krásnou ženou. Proto se rozhodl k naprosto zoufalému činu. Expert na hady se nechal uštknout svojí černou mambou a pak natáčel své skomírání online.

Ve videu velmi prosil, aby lidé, kteří se na něj dívají zavolali jeho bývalé ženě Jekatěrině Pjatyzčinové. O celém incidentu informoval server The Sun.

Oba dva manželé byli milovníci hadů a všechen svůj život jim přizpůsobovali. Jenomže zanedlouho po svatbě začaly problémy. Manželce se nelíbilo, že kvůli hadům nemůže mít v domácnosti takové věci, jaké by potřebovala.

Nakonec věčné hádky vyústily až v rozchod. A ten mladý expert nezvládl. „Pokud umřu, tak prostě umřu. Zůstanu s vámi tady ještě chviličku, jen pro jistotu. Na mém telefonu je napsaná zpráva pro Káťu,“ říká ve videu, ze kterého je patrné, že nevyvázne živý.

„Řekněte Kátě, že ji moc miluju. Sakra jak… mějte se všichni… nedokážu uvěřit, že se mi tohle děje,“ říká těsně předtím než se odpotácí do koupelny a zemře. Jeho bývalá manželka je z jeho činu šokována.

„Milovala jsem ho. Jeho poslední vysílání jsem neviděla. Ještě jsem nenašla odvahu se podívat. Stále nemůžu pochopit, co se stalo,“ sdělila dívka, která má nyní výčitky svědomí.