Nazdááááááár!

Dnes startuji s něčím, co tu ještě nebylo. Dietní mňamka, která opravdu chutná a kterou si uklohní i odpůrce vařečky a indukční desky za pár minut. Pokud hubnete do plavek, dali jste si na začátku roku předsevzetí, že shodíte 10 kilo, a teď vám jich zbývá už jen 14, následující recept je právě a nejen pro vás!

Tato jednoduchá pomazánka neobsahuje ani gram tuku, a přesto se jí doslova užere i celá pivní rota, která sice hubnout chce, ale pan vrchní nechce.

Potřebujete jen 3 suroviny:

1 balení olomouckých tvarůžků, 1 vaničku odtučněného tvarohu, 1 cibulku.

Neuvěříte, co se s tímto dá udělat za žravé zázraky, a vaše tělo vám bude děkovat! Aspoň na chvíli, než zvednete další tuplák. Zapomeňte na sůl, koření, už nic víc!

VAROVÁNÍ REDAKCE!!!

Tento EXTRAšmak doporučujeme jen pro domácí použití. Nevhodné jako svačinka do práce, kanceláře, fitka nebo na cesty autobusem. A pokud se vám to zdá nechutně netučné, kydnětě si tam klidně lžíci sádla a použijte tvaroh s 99,9 % tuku, brblalové. Jinak doporučujeme bez výhrad. Máte vzkaz pro Láďu? Pište na redakce@extra.cz a do předmětu mailu napište Láďa Hruška, obratem váš podnět mistrovi přepošleme…