Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

eXperimentální kuchyně Ládi Hrušky: Kůžičkový král je opět na scéně! A tady je jeho první video pro eXtra.cz!

Dietáři všech zemí, spojte se! Kůžičkový král je opět na scéně. Láďa Hruška nemusel, možná nemá zapotřebí, ale přesto přijal naši EXTRA brigádu, vydrhnul sporák, vyleštil troubu a nabrousil nůž. Každý týden zde hodlá překvapit, šokovat a nechtěně vytáčet do vrtulí profikuchaře. Ti si tohle číst ale nemusejí, pro ně Láďa totiž své hokus-pokusy nesmaží.

Nazdááááááár!

Dnes startuji s něčím, co tu ještě nebylo. Dietní mňamka, která opravdu chutná a kterou si uklohní i odpůrce vařečky a indukční desky za pár minut. Pokud hubnete do plavek, dali jste si na začátku roku předsevzetí, že shodíte 10 kilo, a teď vám jich zbývá už jen 14, následující recept je právě a nejen pro vás!

Tato jednoduchá pomazánka neobsahuje ani gram tuku, a přesto se jí doslova užere i celá pivní rota, která sice hubnout chce, ale pan vrchní nechce.

Potřebujete jen 3 suroviny:

1 balení olomouckých tvarůžků, 1 vaničku odtučněného tvarohu, 1 cibulku.

Neuvěříte, co se s tímto dá udělat za žravé zázraky, a vaše tělo vám bude děkovat! Aspoň na chvíli, než zvednete další tuplák. Zapomeňte na sůl, koření, už nic víc!

VAROVÁNÍ REDAKCE!!!

Tento EXTRAšmak doporučujeme jen pro domácí použití. Nevhodné jako svačinka do práce, kanceláře, fitka nebo na cesty autobusem. A pokud se vám to zdá nechutně netučné, kydnětě si tam klidně lžíci sádla a použijte tvaroh s 99,9 % tuku, brblalové. Jinak doporučujeme bez výhrad. Máte vzkaz pro Láďu? Pište na redakce@extra.cz a do předmětu mailu napište Láďa Hruška, obratem váš podnět mistrovi přepošleme…

Související články

Další články