Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

EXPERIMENT: Chcete zažít halucinace z drog? Můžete si to vyzkoušet ZDE!

Jste zvědaví, jak vypadá člověk, který má halucinace z drog? Co prožívá a jak se cítí? Teď to můžete vyzkoušet. A rozhodně kvůli tomu nemusíte brát drogy. Jde to totiž úplně jednoduše jinak.

Muži z YouTube kanálu Scam School testovali jednoduchý způsob, jak může člověk zažít halucinace A nemusíte kvůli tomu brát žádné nebezpečné látky nebo jakýmkoliv způsobem riskovat svůj život. Tento pokus je naprosto bezpečný a jednoduchý. A můžete si ho udělat v klidu doma.

Stačí vám k tomu jenom obyčejný papír, lepicí páska a sluchátka. A co s tím budete dělat? Nejdříve si papír vystřihněte podle svého obličeje. Potom ho páskou přilepte na obličej tak, abyste vůbec nic neviděli. Musíte to dělat pečlivě, aby to mělo ten správný efekt Potom si nasaďte na uši sluchátka, abyste odfiltrovali okolní zvuky.

Teď byste neměli nic vidět, ani slyšet. Tím jste se vystavili takzvané senzorické deprivaci. To znamená, že váš mozek se bude snažit zaplnit díry po chybějících vjemech Začne vám tak promítat různé obrazy a zvukové představy, které budou působit hodně reálně. Až si budete chvíli myslet, že jste nějakou tu drogu opravdu požili.

Tomuto vjemu se říká Ganzfeldův efekt. U každého má ale jiné účinky. Vyzkoušejte si tento experiment a sami uvidíte, co zažijete. Podívejte se na video, jak na to.

Související články

Další články