Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Expartnerka tragicky zesnulého hokejisty Josefa Vašíčka září štěstím: Je z ní maminka

Expartnerka tragicky zesnulého hokejisty Josefa Vašíčka září štěstím: Je z ní maminka
Zdroj: Archiv
+ Dalších 7 fotografií
štěstí
Expartnerka tragicky zesnulé hokejové Josefa Vašíčka (†30) má opět důvod k radosti. Michaela Jajtnerová (37) se totiž stala maminkou novorozeného syna, kterého má se svým novým partnerem Lukášem Lhotákem. Synovi společně vybrali krásné jméno.

Je to už devět let od tragické letecké nehody, při které zahynuli hokejové hvězdy Josef Vašíček, Jan Marek a Karel Rachůnek společně s celým zbytkem posádky. Svět se v ten smutný den zhroutil hlavně jejich rodinným příslušníkům a příbuzným.

Pohledná Michaela Jajtnerová si pak procházela těžkým obdobím, a to i proto, že se soudila o dědictví po tragicky zesnulém hokejistovi. Nakonec se jí podařilo vysoudit miliony a postupem času si i našla nového partnera.

Jajtnerová se po čase zamilovala do dalšího hokejisty – Lukáše Lhotáka. Ten hraje ve švýcarské nejvyšší soutěži za SC Rapperswil-Jona Lakers. Švýcarsko je tak pro Lhotáka už delší dobu zemí zaslíbenou a v tamních soutěžích působí už deset let.

A expartnerka zesnulého Josefa Vašíčka, má nyní nový důvod se smát. Michaela Jajtnerová se totiž stala čerstvou maminkou rozkošného chlapečka. S Lukášem synovi vybrali krásné jméno Jakub.

Dojemnou novinku oznámil Lukáš na svých sociálních sítích. "Tak jsem tadyyyy. Už se na vás všechny moc těším, zvládli jsme to s maminkou na jedničku!!! Váš Kubíček."

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy