Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Expartnerka Jaromíra Jágra je těhotná: Nosím pod srdcem 21 týdnů náš poklad, píše Veronika Kopřivová

Veronika Kopřivová oznámila těhotenství.
Zdroj: Archiv Veronika Kopřivová
+ Dalších 7 fotografií
novinka
Expartnerka hokejové legendy Jaromíra Jágra oznámila, že je těhotná. Veronika Kopřivová (29) se pochlubila na svých sociálních sítích rostoucím bříškem v plavkách. Miminko čeká se svým partnerem Miroslavem Dubovickým (29).

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (48) Veronika Kopřivová se pochlubila krásnu novinkou. Na svých sociálních sítích prozradila, že čeká první miminko se svým partnerem Miroslavem Dubovickým

Oznámení těhotenství

"Budeme rodina. Nosím pod srdcem 21 týdnů náš poklad. Je to nádherný pocit, cítím se šťastně a požehnána. Nesmírně se těším na novou životní roli, až BUDU MÁMA, a s jistotou vím, že Miroslav bude ten nejlepší táta, kterýho jsem si mohla pro naše děťátko přát," napsala Veronika ke krásné novince.

Budoucí tatínek Miroslav Dubovický se stane hrdým tatínkem. "Ano, budeme rodina! Já mám v životě štěstí, že mám skvělou rodinu a úžasnou partnerku, která mi za pár měsíců to největší štěstí přivede na svět. #TyVoleJaBuduTata. Jsem hrdej na to, že Verunka bude maminka našeho dítěte, protože vím, že bude ta nejlepší," svěřil se Miroslav.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy