Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Expartner Shopaholicadel jako Babiš před volbami: Vsaďte si, vyhraju vám spoustu peněz, láká David Pražák před svým zápasem

David Pražák alias Fregamer.
Zdroj: foto eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 5 fotografií
clash of the stars

Davida Pražáka čeká již v sobotu jeho životní zápas v Clash of the Stars. V kleci se utká s Ondřejem Untermüllerem, známým jako Kluk s kamením. Pražák je sebevědomý a na zápas si věří. Dokonce natolik, že láká na svém Instagramu fanoušky, aby si na něj vsadili a vydělali tak pořádný balík peněz. 

David Pražák, známý především jako expřítel influencerky Shopaholicadel, se v sobotu postaví v kleci proti Ondřeji Untermüllerovi alias Klukovi s kamením. Sebevědomí mu rozhodně nechybí a nyní začal na Instagramu fanoušky nabádat k tomu, aby si na něj vsadili, protože si prý mohou přijít na pěkné peníze.

“Chcete se radovat z vítězství vašich oblíbených influencerů a z toho, kolik z nich vyděláte peněz? Těšíme se na vaše výhry,” píše v příspěvku, ve kterém lanaří fanoušky k sázení. Dal tak připomenout na Andreje Babiše, který před prezidentskými volbami vyzval své voliče, aby na něj vsadili své peníze. Nakonec ale prohrál a schytal tvrdou kritiku, zejména od lidí, kteří jej poslechli. Pražák by tak měl raději svá slova dodržet. 

David, který na sociálních sítích vystupuje jako Fregamer, se ale na zápas poctivě připravuje, o tom žádná. I jeho sociální sítě zaplavily fotky a videa z tréninků. V minulosti dokonce řekl, že chce přibrat 10 až 15 kg.

David chce Klukovi s kamením vymlátit zuby

David se nebojí, těší se a nepřipouští si možnost, že by to pro něj mohlo skončit porážkou. “Těším se na zápas strašně hodně. On řekl, že mi vymlátí zuby. Za prvé nemá co vymlátit, ale já je vymlátím jemu, takže Ondrášku, těším se na tebe,” říká a ukazuje, že situaci bere s humorem.

David si plní sen

Kontroverzní zápas fanoušky zajímá natolik, že lístky jsou beznadějně vyprodány. Mezi Pražákem a Untermüllerem to jiskřilo už na tiskové konferenci a dusná atmosféra se dala krájet. Ačkoli nad soubojem visí zatím mnoho otazníků, v sobotu 10.6. budou v O2 Universum všechny otázky zodpovězeny. Sázková kancelář Fortuna mírně favorizuje Kluka s kamením, na nějž je vypsán kurz 1,5, oproti Davidovi, který má 2,5.

Účast v Clash of the Stars je pro Davida vyloženě vymodlená. Clashe se chtěl zúčastnit ještě v době, kdy tvořil pár s Adélou Pulcovou, ta mu to ale zakázala, bála se o něj. Po bouřlivém rozchodu se Shopaholicadel si Fregamer začal plnit své sny, podpantoflák je nadobro pryč a David teď konečně může svobodně dýchat.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy