Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Pět let po něm šla policie, teď si expartner Prachařové přijel pro syna! Jak to vidí Agáta?

Mirek si na Bali žije jako král, v Evropě ho mezitím hledá policie.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Po dlouhých pěti letech se v Česku objevil Miroslav Dopita (36), bývalý snoubenec Agáty Prachařové (32) a otec jejího syna. Dlouhá léta byl stíhaný policií za neplacení dluhů. A proto se ukryl až v Asii. Co ho donutilo vrátit se zpátky?

Bývalý snoubenec Agáty Prachařové (32) Mirek Dopita (36) se znenadání ukázal v Praze. Bývalý hráč má s Agátou syna Kryšpína. Dopita se kvůli velkým problémům a uvalené exekuci schoval až na Bali v Asii. Začal žít nový život a dařilo se mu. Dokonce si postavil luxusní hotel.

Po dlouhých pěti letech, kdy neplatil alimenty, se Dopita rozhodl navštívit svého syna. Až nyní, když zmizel z databáze hledaných osob české policie. Že by se snad začal po takové době konečně zajímat o Kryšpína?

„Jsem ráda, jako by byla každá máma. Mohu k tomu říct jen to, že máme s Mirkem dohodu, že nebudeme nic o jeho styku s Kryšpínem prezentovat do médií. Je to zkrátka tak, že styk probíhá a bude. Vše máme vyřešeno soudně, ale na všem jsem s Mirkem dohodnutí,“ řekla eXtra.cz exkluzivně Agáta Prachařová.

Včera byl Dopita se svým synem spatřen v centru Prahy a nechyběla ani jeho nová přítelkyně, golfistka Tereza Halodová. Kryšpín byl i přes dlouhé roky odloučení rád, že svého otce opět spatřil. Na očích mu bylo vidět, že mu jeho biologický otec chyběl. Poté se všichni přemístili do nedaleké cukrárny, kde si dali zmrzlinu.

Související články

Další články