Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Expartner Nely Slovákové neotálí! Se vztahem s pražskou tanečnicí se chlubí, kde může

Zdroj: instagram
+ Dalších 10 fotografií
Expartner Nely Slovákové (28) Martin Baláž si již taky oficiálně našel svoji polovičku a rozhodně po brněnské krásce netruchlí. Svoji zrzavou polovičku, která se živí jako tanečnice v jednom z pražských podniků, hrdě vystavuje na sociálních sítích a ona jeho na oplátku také.

Dlouholetý vztah podnikatele Martina Baláže a Nely Slovákové se nečekaně rozpadl jako domeček z karet a mnoho lidí to šokovalo. Oba dva si ale náhrady našli poměrně rychle a bez problémů. Zatímco Nela ulovila dalšího Slováka, hokejistu Lukáše Kozáka, její expartner si našel opět Češku, Ivetu Kindlmanovou.

Nela už u rozchodu tvrdila, že se se má Martin scházet s tanečnicí a její slova se naplnila. Kromě tancování v nočním klubu Ivetu živí její tělo. Působí jako modelka, choreografka, a dokonce ji můžete vidět i v kampani značkových bot, kterým šéfuje právě Martin.

I když se ještě před pár týdny snažili svoji lásku utajit, dnes je vše jinak! Oba dva přidávají společné fotografie a příspěvky na sociální sítě, a dokonce se u jedné z fotografií označují za pár. Jde opravdu o žhavou dvojici, nebo to Martin dělá schválně, aby se předvedl před svojí ex Nelou Slovákovou?

Související články

Další články