Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Expartner moderátorky SuperStar, rapper Separ, má rakovinu: Prošel si peklem, Rytmus mu vysekl poklonu

Expartner moderátorky SuperStar, rapper Separ, má rakovinu: Prošel si peklem, Rytmus mu vysekl poklonu
Zdroj: archiv Separ / archiv TV Nova
+ Další 2 fotografie
boj
Jeden z nejuznávanějších slovenských rapperů Michal Kmeťo alias Separ se na svých sociálních sítích svěřil se šokujícím vzkazem. Poslední tři měsíce bojoval se zákeřnou rakovinou. Bývalý partner porotkyně SuperStar a zpěvačky Tiny (36) přiznal, že dle lékařských zpráv je ale rakovina na ústupu a vypadá to, že boj vyhrál. Avšak na finální verdikt stále čeká.

Uznávaný rapper Separ se stal obětí zákeřné rakoviny, se kterou bojoval tři měsíce. Bývalý partner zpěvačky Tiny (36) boj s nemocí tři měsíce tajil, ale nakonec se rozhodl jít s pravdou na povrch. Šokující vzkaz fanouškům a jeho známým nahnal pořádný strach do duše, ale také přinesl úlevu. Dle rapperových slov to totiž vypadá, že svůj boj se zákeřnou nemocí vyhrál.

"Poslední tři měsíce jsem strávil na chemoterapii. Ano, rakovina. Chemoterapie a její následky jsou největší peklo, které jsem kdy zažil. Ani zdaleka jsem netušil, v jak hrozném fyzickém stavu se může člověk ocitnout," napsal na svých sociálních sítích.

"Když jsem se dozvěděl mou diagnózu, tak jsem chtěl jít alternativní cestou, ale lékař mi na plnou hubu řekl, že není čas na nějaké spekulace. Jeden nádor mi vyoperovali, ale CT vyšetření odhalilo, že se to hovado stihlo rozrůst do jiných částí těla," svěřil se s léčbou nemoci.

Dobré zprávy

Po třech měsících dlouhé nepříjemné léčby ale přece jen vysvitlo světýlko velké naděje. "První výsledky jsou pro mě pozitivní, čekám ještě na jednu lékařskou zprávu z CT, ale vypadá to, že jsem boj vyhrál," napsal.

Síla těm, kteří bojují se zákeřnou nemocí

Hlavním poselstvím jeho vzkazu bylo dodání síly těm, kteří to teď nejvíce potřebují. "Co jsem tím chtěl říct, není to, že budeme litovat Separa, protože měl rakovinu. Na onkologii jsem potkal mnoho mladých lidí a chci, abyste se nevzdali! Pozitivní myšlení i v těchto situacích je základ! Dáš to! Jen tomu musíš pomoct," vzkázal dojemně.

Řada známých celebrit mu vyslovila podporu. Mezi mnoha dojemnými vzkazy ho podpořil i jeho kolega rapper Rytmus (43) "Jsi silný hrdina," napsal.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy