Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Expartner Hanychové si v Survivoru vytáhl černého Petra: Už se Agátě nedivím. Tohle doma nechceš, píší fanoušci

Adama Raitera nemohou vystát fanoušci, ale také hráči Survivoru.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
reakce

Drsná reality show Survivor je v plném proudu a diváci si již dělají názory na všechny účinkující. V některých bojovnících vidí vítěze, jiným již přejí vyhazov. Tím nejméně oblíbeným hráčem se po odvysílání druhého dílu stal ex Agáty Hanychové, truhlář Adam Raiter, jehož osobnost nemohou vydýchat nejen fanoušci show, ale také samotní hráči.

Truhlář Adam Raiter si dle svých slov s účastí v reality show Survivor plní jeden ze svých největších snů. Ač je Adam v modrém kmeni Azua, kde nesoutěží VIP osobnosti, ale lidé "jako jste vy", tak je potetovaný sympaťák v českém mediálním rybníčku poměrně známý, a to jako expartner influencerky Agáty Hanychové, která s ním randila pár měsíců.

V prvním díle Survivovu Adam na diváky zapůsobil nejen svým zručným umem, ale také rybím úlovkem a během jedné ze soutěží pak mile pobavil i svým balancem.

S příchodem druhého dílu ale názory fanoušků na Adama nabraly na obrátkách a truhláře už dle svých slov nemůžou vystát.

Adam Raiter dostává studenou sprchu

"Doufám, že brzo poletíš, ty kecy se nedají poslouchat. Podle mě tam nemáš co dělat," píší fanoušci Survivoru směrem k Adamovi, který se dle fanoušků chová jinak, než očekávali. "Mám pocit, že se v Dominikánské republice chová úplně jinak, než jsem viděla a slyšela na jeho Instagramu. Ego mu nechybí, asi má pocit, že je slavný. Škoda."

Někteří diváci šli dokonce o něco hlouběji a do svých diskuzí zapojili i Agátu Hanychovou. "Už se Agátě nedivím. Tohle doma nechceš no," a k podobným komentářům se s pobavením další kritici přidávají. "Přesně, mně by z něj jeblo. To je motivátor."

Však se najdou i tací, kteří se Adama zastávají. "Je to pro každého nepřirozené prostředí. Jsou bez jídla, v nervech a prohrávají, kdo by byl v klidu? Občas se divím, že už se nehádají."

Na něj si již několikrát ukázali i hráči Survivoru. Do menší slovní potyčky se dostal s fitness trenérem Braněm, kterého zvolil tým jako kapitána. Adama příliš nezvládá ani půvabná Veve, která si je na druhou stranu vědoma, že truhlář přes svůj charakter je také silným článkem týmu.

Napětí vzniká nejen v modrém týmu, ale také týmu červeném, kde soutěží celebrity. Tam je terčem kritiky herečka Iva Pazderková, kterou nemohou vystát její spolusoutěžící, kteří Ivu považují za psychicky labilní a slabý článek týmu. Celou situaci vidí stejně i diváci u televizních obrazovek.

Více o reality show Survivor Česko 2022 ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy