Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Expartner Dary Rolins je po operaci. Mohlo to dopadnout mnohem hůř, říká zpěvák Wohnoutů

Matěj Homola, Dara Rolins a jejich dcerka Laura
Zdroj: Se souhlasem Dary Rolins
+ Dalších 6 fotografií
nehoda

Zpěvák populární kapely Wohnout Matěj Homola vyděsil v minulém týdnu fanoušky, když informoval o vážné nehodě, která se mu stala v Albánii. Zpěvák si zlomil klíční kost. Obavy vyjádřila i bývalá partnerka Dara Rolins, matka jeho dcery. Nyní se poprvé po zákroku ukázal na Instagramu a informoval o svém stavu. 

Vážná nehoda se stala v minulém týdnu zpěvákovi kapely Wohnout Matěji Homolovi, když cestovali na motorkách přes Albánii. Byl v tamní nemocnici se zlomenou klíční kostí a pak musel letět zpět do České republiky, kde podstoupil operaci. Nyní se na Instagramu svým fanouškům poprvé ozval.

“Tohle je čerstvá fotka, jsem po operaci,” píše u příspěvku. Matěj je nakonec vděčný za to, že to dopadlo relativně dobře a vyvázl pouze se zlomenou klíční kostí, protože nehody na motorkách často končí mnohem hůř. Své největší díky vyjádřil své přítelkyni Andree Brodekové, která byla na dovolené s ním a vyvázla naštěstí bez větších zranění. “Díky všem v čele s Andreou, která mě reálně musela oblíkat,” přiznává.

Wohnouti budou opět v plné sestavě

Zranění mu ovšem udělalo čáru přes rozpočet, ve zbytku léta měl naplánovány i další motovýlety, které musí zrušit. “Odsouvá se to na neurčito, což je moje malá osobní tragédie, neboť je to velký hobby, leč bohužel sezónní,” stýská si.

Ačkoli nebylo jasné, jak to bude s nadcházejícími koncerty kapely Wohnout, vše dobře dopadlo. Kapela na akcích opět zazáří v plné sestavě. “Příští víkend jedeme už zase v plný sestavě, byť budu asi trochu omezen v pohybu,” uklidňuje na Facebooku Matěj své fanoušky.

Chvilky strachu si prožila nejen Homolova kapela, ale i Dara Rolins, matka jeho dcery Laury. Ta se o nehodě dozvěděla jako první. „O bouračce vím od Laury už od pondělí. Telefonovaly jsme si s ním a naštěstí je o něj v té Albánii dobře postaráno,“ řekla Dara pro TN.cz.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy