Stal se známý nejen díky tomu, že činkám a stravě málokdo rozumí lépe než on, ale hlavně díky jeho kontroverzním videím na oblíbeném kanálu YouTube. Filip Grznár se rovněž ale řadí k lidem, o kterých se dá mluvit jako o sexuální mašině.

Slavnému kulturistovi prošlo postelí na 200 sexuálních partnerek a teď eXtra.cz popsal svůj nejbizarnější sex. „Před lety jsem pořádně naložil černošce v bordelu. Byl v tom testosteron. Dal jsem jí tak, že fakt kňučela, že už nemůže,“ popsal svůj zážitek Grznár, který se aktuálně připravuje na zápas v MMA – tedy smíšených bojových uměních. A rozhodně si chce napravit reputaci, protože poslední duel v kleci prohrál. Tehdy měl ale těžkého soupeře – Brazilce Charlese Andradeho v rámci XFN 3. A zadařilo se mu na turnaji v graplingu, kde v prvním zápase zvítězil.

Aktuálně je Grznár ve vztahu s partnerkou Veronikou, která je fitness trenérkou, a jak sám eXtra.cz přiznal, návštěvy vykřičených domů jsou minulostí. „Dnes bych tam už nevlezl. Ale tehdy jsem tam řádil jako smyslů zbavený,“ dodal s úsměvem a s tím, že sex s černoškou si moc užil.