Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Exotická svatba bývalého krále hanbatých filmů: Rosenbergova Petra vypadala úchvatně

Robert Rosenberg měl muslimskou svatbu
Zdroj: foto Roberta Rosenberga
+ Další 4 fotografie
svatba
Netradiční svatbu zažil bývalý král erotických snímků Robert Rosenberg (45), který si hned první den v únoru řekl ano se svou milovanou fotografkou Petrou. Kromě toho, že svatba proběhla v muslimských zvycích, pár se bral na pláži s dokonalým výhledem na moře. A nevěsta Petra vypadala úchvatně.

Mnoho žen sní o tom, že se jejich svatba odehraje na prosluněné pláži, kam dorazí naboso a tak nějak v bohémském stylu. Velké štěstí měla nevěsta Petra, která si brala bývalou hvězdu snímků pro dospělé Roberta Rosenberga. Ten se na sociálních sítích pochlubil krásnými fotkami ze svatby a jeho nejdražší vypadala opravdu překrásně.

"Svatba už je za náma," radoval se Rosenberg u příspěvku. Pod kouzelnými fotkami se pochopitelně sešly desítky gratulací a obdiv celého dne. Krásná Petra se navlékla do nádherných bílých šatů s hlubokým dekoltem a pas měla ovázaný zelenou stuhou. Vlasy si nechala přirozeně rozevláté. Bohémský styl si udržel i Rosenberg, který dorazil v bílém tričku a lehkých kalhotách. Všichni dorazili naboso, což svatbě dodalo ještě exotičtější nádech.

Rosenberg nevěděl, co má čekat

"Bude to klasický obřad podle zdejších zvyklostí. Je to muslimská země, takže dodržujeme jejich pravidla. Dostaneme papír o sňatku, ale u nás je neplatný, tak ještě budeme muset na úřad v Praze," vysvětlil Robert redakci eXtra.cz dříve. Před svatbou sám pořádně nevěděl, co přesně ho čeká. Věděl jen, že má nevěstě přinést tři dary.

"Vše zjišťujeme za pochodu. Ještě vím, že u stolu bude sladké jídlo. To kvůli tomu, aby i náš společný život byl sladký a i pro čas oddávání jsou také nějaká pravidla," dodal jen krátce před svatbou Rosenberg. My mu samozřejmě k gratulujeme a pevně věříme, že bude plné krásných momentů!

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy