Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Exotická Sabina odjela budovat kariéru do Dubaje: Provokuje sexy fotkami z pláže!

Každý muž na ní musí oči nechat.
+ Další fotografie
Sabina Olijve (22), mladá česká zpěvačka exotického vzhledu i jména, se dobrodružství rozhodně nebojí. Krásná brunetka, známá z muzikálové scény a hudebního projektu AquaBabes, který podporuje mladé talenty, udělala krok do neznáma a vyrazila sbírat pěvecké zkušenosti do zahraničí. Kromě toho, že na sobě tvrdě maká, si sem tam najde čas i pro sebe.

Na sociálních sítích se pochlubila luxusními snímky z prosluněné pláže. Fanoušci se můžou nejen kochat pohledem na její výstavní tělo, ale taky tiše závidět teplé počasí, kterého se v Česku zatím jen tak nedočkáme.

Zpěvačka působí v Dubaji od září, a i když se nejprve z nabídky zpívat ve světové metropoli radovala, musela se nějakou dobu srovnávat s kulturním šokem. „Nejdřív jsem si myslela, že je to to nejlepší, co mě mohlo potkat. Získala jsem spoustu zkušeností jako členka dívčí kapely AquaBabes a z účinkování v muzikálech, živit se zpěvem v zahraničí je ale úplně nový zážitek. Ze začátku se mi tu ale moc nelíbilo. Dubaj je hezké město, jen mi přišlo, že nemá duši. Postupně jsem jí ale přišla na chuť, objevila jsem si tu ‚svá‘ místa a teď už si to užívám,“ prozradila Sabina.

Jen za zábavou ale do ciziny nepřijela, živit se zpěvem na plný úvazek tu totiž občas představuje i pořádný zápřah. „Pláž musím často obětovat na úkor zkoušení písniček. Když se třeba musím během pár dní naučit kompletně nový repertoár skladeb, ven se prakticky ani nedostanu. Některé písně se učíme ze dne na den, zkoušky pak končí v ranních hodinách,“ popisuje drobná úskalí své práce sympatická zpěvačka. „I když je to občas vyčerpávající, jsem za to ráda. Cítím, že se stále zlepšuju, což je hlavní,“ dodává.

Kromě toho existují i jiné důvody, proč byla volba zpívat v cizině správná. Sabina si totiž v Dubaji našla lásku! Další kulturní šok se ale v tomto případě nekonal. Jejím milým je totiž Čech, který se už ale vrátil zpátky domů. „Je to hlavní důvod, proč se teď těším do Prahy, je to tu bez něj těžké,“ posteskla si zamilovaná zpěvačka.

Mohlo by vás zajímat

Další články