Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Exotická partnerka Miss Zálešákové promluvila o lásce k Daniele i soužití ve třech

Zdroj: Daniela Zálešáková archiv
+ Dalších 6 fotografií
ROZHOVOR
Půvabná modelka Daniela Zálešáková (21) se nedávno rozpovídala o své orientaci a životě se svým snoubencem Josefem Smolíkem a zároveň partnerkou Terezou Nguyenovou (22). Krásná přítelkyně modelky nyní poskytla eXtra.cz exkluzivní rozhovor, ve kterém se rozpovídala nejenom o sobě, ale také o tom, co cítí k Daniele, a uvedla na pravou míru údajný život ve třech.
 • Terezo, pokud se vyloženě nejedná o vaše skalní fanoušky, tak lidé příliš netuší, kdo vlastně jste, kdybyste se měla v pár větách představit, co byste o sobě řekla?
 • Jmenuji se Tereza Nguyenová, je mi 22 let a pocházím z města Most, poté jsem přechodně žila v Praze, kde jsem studovala vysokou školu Newton College (psychologii pro manažery), následně jsem se vrátila zpět do Mostu.

  Na přiblížení celé mé osobnosti tu není prostor, ale předními vlastnosti, které mě charakterizují, jsou starostlivost, dále jsem přátelská, pokorná s typickou vlastností Berana - netrpělivá a tvrdohlavá a citlivá.

  • Čeho byste chtěla v životě dosáhnout? Máte nějaký nesplněný sen, ať je to práce/cestování/ celkově budoucnost, co byste si vyloženě chtěla splnit?
  • Bez životních cílů a snů bychom neměli pro co žít, vzhledem k tomu, že žiji především přítomností, převažují u mě cíle krátkodobé, které mi po dosažení otevřou nové možnosti, s čímž přicházejí i nové sny.

   Mým největším životním selháním by bylo zklamání sama sebe a pokud bych si na konci uvědomila, že jsem svůj krátký život neprožila naplno, proto se snažím dělat vše, co mě činí šťastnou, bez ohledu na názory ostatních.

   • Jste krásná žena s perfektní postavou, nepřemýšlela jste někdy, že byste se dala na dráhu modelky nebo zkusila štěstí v Miss?
   • Měla jsem pár příležitostí nahlédnout do světa modelingu příležitostným focením či přehlídkami, které jsem si užila, ale žádný hlubší význam či budoucnost jsem v tomto oboru neviděla. A co se týká Miss, nikdy jsem nad touto variantou neuvažovala, ba naopak můj názor byl lehce skeptický, ale potom, co jsem díky Daniele měla možnost vidět, jak zákulisí, tak samotné fungování soutěží Miss, můj názor se změnil, ale stále vím, že by to nebyla vhodná cesta pro mě.

    • Kde jste se vůbec s Danielou poznala? Znaly jste se ještě předtím, než se z vás staly přítelkyně?
    • Jelikož pocházíme obě z jednoho města a jsme stejného věku, měly jsme spoustu společných přátel a o sobě navzájem věděly už před sedmi lety, ale nikdy jsme spolu čas netrávily a kamarádky nebyly.

     Naše cesty se spojily téměř před rokem, kdy jsme se daly do řeči v baru v Mostě. Od té doby jsme se začaly sbližovat a náš vztah se prohluboval, ale můžu říci, že takové vyústění jsem opravdu nečekala, samozřejmě jsem za něj více než šťastná.

     • Byla to láska na první pohled? Popřípadě, věříte na lásku na první pohled?
     • V lásku na první pohled nevěřím, myslím si, že to není možné. Někdo vás okouzlí okamžitě svým šarmem, gesty a chováním a to bych nazvala zamilováním na první pohled, protože v tu chvíli vnímáte jen to krásné a pozitivní.

      A pak teprve může přijít fáze, kdy druhého milujete i s negativními vlastnostmi, které jste předtím přes růžové brýle neviděli. A to je pro mě důležitější a pevnější, když se láska a pouto k druhému prohlubuje, tak jako mé k Daniele.

      • Co vám na Daniele nejvíce imponuje? Daniela působí jako dokonalá žena má vůbec nějakou negativní vlastnost? Dokážete se i jak se říká zdravě pohádat?
      • Pro mě nejlepšími vlastnostmi, které bych u Daniely ráda vyzdvihla, jsou vstřícnost a dobrosrdečnost. Mohla bych jmenovat dál, ale tyto jsou mi nejmilejší. Může se to zdát zvláštní, ale na Daniele mi nevadí žádná vlastnost.

       Samozřejmě má i svá negativa, ale právě i s nimi ji miluji, zkrátka takovou, jaká je. Nezměnila bych nic. Samozřejmě jsme se pohádaly, tak jako každý z nás, ale nikdy to nebyla žádná zásadní věc, kvůli které bychom se nebavily. Vše je o komunikaci a každá chyba se dá napravit a problém vyřešit.

       Nikdy jsem nepotkala nikoho, jako je ona, troufám si říct, že to je druhá osoba, ke které cítím lásku. Vím, že se na ni mohu kdykoliv spolehnout a obrátit s čímkoliv, je tu pro mě v každou chvíli, čehož si naprosto vážím. Jsem velmi vděčná za to, že ji mám.

       • Jaký vztah máte s Pepou? Rozumíte si? Přistupujete k sobě jako přátelé?
       • Za prvé bych ráda zdůraznila, že mé pocity lásky jsou pouze k Daniele. Pepu mám moc ráda, rozumíme si jako přátelé a tak se k sobě i chováme, samozřejmě s určitou náklonností. Rozhodně mezi námi NENÍ vztah partnerský, což si spousta lidí myslí, že má Pepa dvě přítelkyně.

        • Co se týče orientace, Daniela přiznala, že je bisexuální, ale Pepa bude otec jejich budoucích dětí. Jak to máte vy? Jste bisexuální, pouze na holky nebo jen ráda experimentujete?
        • Co se týče mé orientace, jsem bisexuálka. Chci jen podotknout, čistě vztah jen s ženou si neumím představit . Sdílet vztah jen se ženou bych nemohla. Samozřejmě že Pepa bude otec jejich dětí, což chci podotknout, že se velmi těším.

         To, co máme mezi sebou s Danielou, není o experimentech, ale o tom, že k ní mám určité city, tak jako ona ke mně. Nemám ráda stereotyp, z čehož vyplývá, že se pokouším experimentovat, co to jde, abych si jednou mohla říci, že jsem žila naplno.

         • Jste žárlivý typ? Nevadí vám, že se o Danielu musíte jakoby "dělit"? A kdybyste mohla, co byste lidem v současné špatné době vzkázala?
         • Samozřejmě žárlivá jsem, ale do určité míry, přeci jen žárlivost je zdravá. Vůbec náš vztah neberu tak, že bych se musela dělit, a i kdyby se ve mně někdy tyto majetnické pocity vzbudily, myslím, že bych na ně neměla nejmenší nárok. Když náš vztah začal, věděla jsem, co všechno obnáší, a i přesto jsem si k ní vybudovala hluboký vztah.

          Ráda bych vám všem dala pár rad, jak docílit vnitřního štěstí. Život je potřeba si užívat a žít dle svých představ, které nás naplňují a činí šťastnými. Žít svůj vlastní život, ať už je jakýkoli, a ne se snažit žít cizí. Neplýtvat svou energií a časem na věci, které nemají smysl, a být zkrátka takovými, jací jsme.

          Pokud toto vše splníme, můžeme se setkat s otázkami druhých, zda něco z našich činů náhodou není “nenormální”. Zamysleme se, kde je definováno, co je normální? Pro každého je daný názor a situace odlišná, protože každý z nás je jiný.

          A na závěr, nebuďme negativní kvůli aktuální situaci, soustřeďme se i na ty poslední pozitivní věci, které nám zbyly, a snažme se hledat radost a potěšení v maličkostech i každodenního života.

Související články

Další články