Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Exotická kráska: Po této uhrančivé Turkyni šílí muži po celém světě

Demet Özdemir: Po této uhrančivé Turkyni šílí muži po celém světě
Zdroj: archiv Demet Özdemir, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
kráska z Turecka

Krásnou Demet Özdemir (29) proslavila po celém světě role v turecké telenovele Zasněná láska (Erkenci kus). Jejího partnera si zahrál Can Yaman. Toho nyní mohou české divačky sledovat v seriálu Recept na lásku, který bude mít televizní premiéru v neděli na Prima Love.  

Modelka, tanečnice a herečka Demet Özdemir je současnou tváří vlasové kosmetiky Pantene. A není divu. Její krása je odzbrojující. Během pár let si dokázala vybudovat velmi silnou základnu fanoušků. Na Instagramu ji sleduje přes 13 milionů lidí.

Herečka se narodila ve městě İzmit. Po rozvodu rodičů se spolu s matkou a sourozenci přestěhovala do Istanbulu. Odmala milovala tanec a hraní, a proto vystudovala taneční a dramatickou školu. Ze začátku si ji vybíraly agentury do videoklipů i reklam. Nakonec si ji všimli i hledači hereckých talentů.

Oceňovaná Demet Özdemir

Demet se stala celosvětově známou hvězdou díky postavě Sanem v seriálu Zasněná láska. Za roli v této sérii získala dokonce cenu Nejlepší herečka v Murex d’Or.

Demet je nyní jednou z nejmladších a nejtalentovanějších hereček v Turecku, která má na svém kontě již několik hlavních rolí. Naposledy hrála v seriálu z roku 2020, který se jmenuje Doğduğun Ev Kaderindir (Dům, ve kterém jste se narodili, je váš osud).

V galerii se podívejte na nejkrásnější snímky této exotické herečky.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy