Exministr Ivan Langer k nepoznání: Z kdysi vlivného politika je prošedivělý pán
V pražské Lucerně měl premiéru nový dokument Jarek o písničkáři Jarku Nohavicovi. Dorazil i bývalý ministr vnitra a dlouholetý vlivný politik ODS Ivan Langer. Dnes vypadá znatelně jinak než v dobách své aktivní politické kariéry. Viditelně zestárl a bradu mu zdobí strniště, jak zaznamenala redakce eXtra.cz.
Premiéra nového dokumentu Jarek přilákala do pražské Lucerny nečekané osobnosti. Kromě režisérky Evy Toulové, zpěvačky Marie Rottrové nebo poslance Aleše Juchelky dorazil rovněž Ivan Langer. Redakce eXtra.cz na místě nechyběla.
Ivan Langer a jeho proměna
Langer byl dlouho vlivná osobnost ve vysoké politice. Dlouhá léta byl místopředsedou ODS a také místopředsedou Poslanecké sněmovny. V letech 2006–2009 to byl i ministr vnitra ve vládě Mirka Topolánka. Pak se ale stáhl z veřejného dění, i když členem ODS zůstal.
Na premiéře byl ve viditelně dobrém rozmaru, bavil se s lidmi a usmíval se.
Jeho tvář však viditelně zestárla, vlasy zešedivěly a na bradě kdysi uhlazeného politika je nyní strniště.
Na proměnu Ivana Langera se podívejte ve fotogalerii.
Trnitá cesta Kristiny Kloubkové: Nesplněné sny, vztah s kolegou či život před kamerou
Související články

Šokující proměna Toma Cruise. Legendární krasavec zmizel pod maskou starce

Michal z Extrémních proměn zhubl téměř 50 kilogramů. Kvůli morbidní obezitě zůstal úplně sám

Zavražděn dopravními předpisy či jízda jak ze hry GTA. Internet se baví nehodou Filipa Turka

Prezident ve Varech jako rocková hvězda: Manželé Pavlovi byli na roztrhání, davem zněly výkřiky o hrdinství





























































