Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Exmilenka Vémoly Lulu o Soukupovi: Proběhlo flirtování, vím, že se mu líbím, říká

+ Dalších 16 fotografií

Jaromír Soukup je po roce opět single a už si na něj brousí zuby exmilenka Karlose Vémoly - Zdeňka Černá řečená Lulu. Vnadná blondýnka ho dokonce pozvala veřejně na rande, konkrétně na svůj zápas v RedFace. A jak to spolu dvojice má? To prozradila Zdeňka v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz. 

Exmilenka Karlose Vémoly, Zdeňka Černá alias Lulu, před pár dny ukázala, že se toho nebojí. Veřejně pozvala Jaromíra Soukupa na rande, a to na svůj zápas v plácané přes zadek. Dočkala se však velkého zklamání a Jaromíra vyhlížela marně. Jak to spolu vlastně mají? O tom se Lulu rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz.

“On ví, že jsem sexy, a vím, že se mu líbím, už jsem dostala nějaké náznaky, že se mu líbím. Proběhlo tam nějaké flirtování. On se ale bojí těch médií, a proto by do toho nešel. Ještě ale uvidíme, co z něj vymáčknu,” přiznala Černá a naznačila tak, že s mediálním magnátem jsou pravděpodobně v kontaktu.

Ačkoliv pozvání na rande proběhlo veřejně i soukromě, dočkala se pouze hořkého zklamání. “Bohužel neodpověděl, posílala jsem mu to i osobně. Do poslední chvíle jsem doufala, že si tu možnost nechává otevřenou. Já jsem ho tu do poslední chvíle hledala a bylo mi řečeno, že tu není. Jsem hodně zklamaná,” přiznává smutně Zdeňka Černá alias Lulu.

Doporučené video: Zdeňka se utkala v souboji v plácané.

Lulu by ráda vyzvala na zápas Agátu

Nemyslí si, že by Soukup zájem neměl, kámen úrazu vidí v něčem jiném: “Myslím si, že momentálně je strašně strašně opatrný, tím, co se okolo něj teď děje. Je mu asi jasné, že jakmile by napsal, tak se to dozví všechna média,” popisuje.

“Říkám si, že když by to začalo tajně jako tenkrát s Karlosem, tak je to jinak. Ale myslím si, že on je jiný typ, a když si začne s ženou, tak je to veřejné. Ale já si za tím stojím, a pokud o mě bude mít zájem, tak to bude probíhat veřejně,” svěřuje se půvabná blondýnka.

S Lulu jsme se potkali při příležitosti sobotního galavečeru RedFace, kde se utkala v souboji v plácané přes zadek. Ráda by si zápas v budoucnu zopakovala a o své soupeřce má už jasno: “Myslím si, že Agáta se rychle otřepe, bude zase s někým jiným a pak nebude problém, abych ji vyzvala,” říká kráska a dodává, že druhou možností by byla partnerka Karlose Vémoly, Lela, která by se ale jistě nemohla zúčastnit kvůli implantátům v oblasti hýždí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy