Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Exmilenka Vémoly chce dítě se Soukupem: Jen čekám, až skončí s Agátou, dychtí Lulu

Jaromír Soukup: Lulu od Karlose s ním chce mít dítě
Zdroj: Renata Bušková / se souhlasem Zdeňky Černý /eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
bizár

Pokud se vztah Agáty Hanychové (37) a Jaromíra Soukupa (53) rozpadne, tak je to právě mediální magnát, který by nemusel dlouho smutnit. Drápky si na něj totiž brousí Vémolova exmilenka Lulu (41), která by ho ve svém životě přivítala s otevřenou náruči, jak informovala na Instagramu samotného mediálního magnáta. Později dokonce přiznala, že by si dokázala představit mít s ním rodinu.

"Až se váš vztah rozpadne, zavolejte mi," vzkázala Jaromíru Soukupovi fitness trenérka Zdeňka "Lulu" Černá před několika dny k jednomu z instagramových snímků. Jak se říká, lásce člověk neporučí, a pokud Agátě nevyjde ani vztah se Soukupem, tak je to právě mediální magnát, který může mít zadní vrátka.

Redakci Expres pak popsala detaily, co se jí na Jaromírovi líbí. Dokonce přiznala, že je to její typ, proto se výjimečně rozhodla, že ona udělá první krok.

"Komu by se pan Soukup nelíbil? Je to na sto procent můj typ. Líbí se mi vzhledově a příjemným bonusem je, že je úspěšný. Normálně chlapy nebalím, ale u něj udělám výjimku. Myslím, že se k němu hodím více vzhledem i věkově," svěřila se se slovy, že je přesvědčená, že to Agátě a Mírovi nevydrží.

Agátě a Jaromírovi to určitě nevydrží

"Určitě jim to nevydrží, on Agátu využívá jen pro svůj pořad. Zatím jsem mu přímo nepsala, respektuji jejich vztah. Jakmile to mezi nimi začne skřípat, okamžitě mu napíšu."

Zároveň svěřila, že kdyby Soukup chtěl, tak by s ním klidně měla hned dítě. "Líbí se mi, že se s tím nes*re a klidně se hned pustí do plození dětí. Může si to finančně dovolit."

Románek s Karlosem Vémolou

Lulu se proslavila románkem s Karlosem Vémolou, se kterým prožila před třemi lety společně strávený čas, ač byl MMA zápasník v té době již se svou Lelou.

"Jednou mi napsal na Facebook a začali jsme se bavit. Pak mě pozval do Prahy na zápas na Štvanici loni v létě, kde byla i těhotná Lela. A tak to začalo. Potom jsme se začali scházet po dobu, co jsem byla v Česku," popsala tehdy Zdeňka. "Věděla jsem, že má přítelkyni, ale zrovna jsem byla nezadaná, a tak jsem to brala jako dobrodružství. Nijak mi to nevadilo," řekla před časem pro eXtra.cz.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy