„Petr byl hodný, nebyl zlý, nikdy se nerozčiloval, nikdy na mě nezvyšoval hlas,“ říká Lucie, která začala s Petrem K. žít v roce 1999. Plánovali společnou budoucnost, stavbu domu, dokonce si koupili pozemek. Jenže vztah nedopadl a rozešli se po třech letech. Kramný rozchod nesl těžce.

„Ukončit ten vztah jsem chtěla já. Petr byl takový usedlejší, patrně si myslel, že se ve dvaceti vezmeme a budeme mít děti,“ cituje výpověď paní Lucie Blesk.cz. Podle jejích slov byl její ex tichý, zakřiknutý škudlil. Po rozchodu jí připadalo, že Petr žárlil, že někoho má, když se s ním rozchází. „Na diskotéku mi psal SMS, kdy se vrátím. Měla jsem pocit, že mě sleduje,“ uvedla.

Pak se jí Kramný ozval až po letech v době, kdy byl zadržován v Egyptě. Lucii poslal e-mail, ve kterém se obhajoval, že nic neudělal. „Neodpověděla jsem, protože jsem neviděla důvod se s ním kontaktovat. Neznala jsem ho, nic jsem o tom nevěděla,“ řekla Lucie. V té době totiž byli už 13 let od sebe. Znovu se o kontakt pokoušel přes svého kamaráda, kterého poslal za Lucií do práce. „Odmítla jsem ho kontaktovat a on odešel,“ dodala.