Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Exmilenka Karlose Vémoly způsobila poprask: Lidé se hádají, zda je Lulu muž nebo žena

Exmilenka Karlose Vémoly způsobila poprask: Lidé se hádají, zda je Lulu muž nebo žena
Zdroj: Se souhlasem Z. Černá / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
čtenáři reagují

Exmilenka Karlose Vémoly (35), fitness trenérka modelka Zdeňka "Lulu" Černá způsobila svým výjevem poprask. Ráda vystavuje své silikony a tělo, na které je patřičně pyšná, stejně jako tvář, kterou si také nechala vylepšit. Pro někoho je Zdeňka ztělesněním ideální ženy, pro jiné naprostý opak a někteří dokonce prohlašují, že se rozhodně nenarodila jako žena.

"Jako jo, je krásně štíhlá, ty prsa, no když se jí to líbí, ale v obličeji je to hrozné, docela bych ráda viděla, jak vypadala před úpravami," píší lidé směrem k exmilence Karlose Vémoly, fitness trenérce Zdeňce Černé, která sdílí jeden provokativní snímek svého těla i tváře za druhým.

To je předělaný chlap, ne?!

Někteří dokonce diskutují, že se musela Zdeňka narodit v mužském těle. "To je předělaný chlap, ne? Nejdřív jsem si myslela, že je to ten praštěnej Ken, který se nechal předělat na Barbie, a ona je to jiná plastiková figurka," píší.

"To je Zdeněk, ale určitě ne Zdeňka. Kozy jako vozy a v obličeji zmalovaný chlap," dodávají další lidé, z jejichž komentářů si sebevědomá Lulu nic nedělá a své tělo i upravenou tvář publikuje dál a velmi ráda, což velmi ocení i silikonoví fanoušci, kteří zahrnují Zdeňku samou chválou.

S Karlosem měla zažít románek před necelými dvěma léty. "Jednou mi napsal na Facebook a začali jsme se bavit. Pak mě pozval do Prahy na zápas na Štvanici loni v létě, kde byla i těhotná Lela. A tak to začalo. Potom jsme se začali scházet po dobu, co jsem byla v Česku," popsala tehdy Zdeňka. "Věděla jsem, že má přítelkyni, ale zrovna jsem byla nezadaná, a tak jsem to brala jako dobrodružství. Nijak mi to nevadilo," dodala. Karlosovu nevěru s Lulu však zápasník nikdy nepotvrdil.Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy