Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Exmilenka Karlose Vémoly Lulu nepřestává provokovat: Ohromné silikony žádají o pozornost

Exmilenka Karlose Vémoly Lulu nepřestává provokovat: Ohromné silikony žádají o pozornost
Zdroj: Se souhlasem Z. Černá / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie

Bývalá milenka Karlose Vémoly (35) nepřestává provokovat. Stejně jako Lela (31) a Karlos, tak i Lulu hodila minulost za hlavu a očividně si užívá života naplno. Pro někoho moc, pro někoho málo, fitness trenérka a modelka Zdeňka "Lulu" Černá vystavila své ohromné silikony v plavkách a svým fanouškům vzala naprosto dech.

MMA zápasník Karlos Vémola zažívá společně se svou životní partnerkou, těhotnou Lelou Ceterovou krásné období. Vychovávají spolu rozkošnou dceru Lili a velmi se těší z dalšího přírůstku.

Jak už to tak bývá, tak ani jejich vztah nebyl pouze procházka růžovou zahradou a společně si prošli těžkou zkouškou, která jejich vztah nakonec velmi posílila. Karlosovu nevěru tehdy potvrdila pro Blesk fitness trenérka Zdeňka "Lulu" Černá, kterou Karlos ve finále označil za "koště".

"Jednou mi napsal na Facebook a začali jsme se bavit. Pak mě pozval do Prahy na zápas na Štvanici loni v létě, kde byla i těhotná Lela. A tak to začalo. Potom jsme se začali scházet po dobu, co jsem byla v Česku," popsala Zdeňka. "Věděla jsem, že má přítelkyni, ale zrovna jsem byla nezadaná, a tak jsem to brala jako dobrodružství. Nijak mi to nevadilo," dodala. Karlosovu nevěru s Lulu, kterou však zápasník nikdy nepotvrdil, nesla Lela velmi těžce a společně s malou dcerkou se odstěhovala do Bratislavy.

Zprvu byl Karlos za odchod Lely rád, po čase své priority ale velmi přehodnotil a uvědomil si, že je Lela to nejlepší, co ho mohlo v životě potkat, a tak došlo k usmíření, poté následovala žádost o ruku a nyní se těší na příchod dalšího miminka.

Spokojeným životem si nyní žije očividně i sama Zdeňka, která své sítě nepřestává zásobovat žhavými snímky, na kterých vynikají zejména její ohromné silikony. Pro někoho je to možná příliš, ale i tak je znát, že pravidlo 100 lidí, 100 chutí platí a Lulu její fanoušci zbožňují takovou, jaká je, se všemi úpravami, pro které se rozhodla.Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy