Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Exmilenka Karlose si nechá veřejně naplácat a touží se utkat s Lelou. Jejímu umělému zadku by to ale neprospělo, říká Lulu

+ Dalších 5 fotografií

Zdeňka Černá alias Lulu bude další z dívek, která si veřejně nechá naplácat na své pozadí v rámci galavečera Red Face. A protože ji utkání čeká už téměř za měsíc, tak bývalá milenka Karlose Vémoly na svém zadečku začíná pečlivě pracovat. V rozhovoru pro eXtra sdělila, jak se hodlá připravovat i zda má v plánu někdy vyzvat Karlosovu manželku, Lelu Vémolu.

Další galavečer Red Face se pomalu, ale jistě blíží. Zápasníci se sešli společně na tiskové konferenci, kde byla i redakce eXtra.cz. Na pódiu zcela šokovala bývalá milenka Karlose Vémoly, Zdeňka Černá, přezdívaná jako Lulu, která se poprvé účastní soutěže v plácání po zadečku. Nabídku přijala ještě dřív, než se dozvěděla jméno své soupeřky.

Plánovaná příprava

"Soupeřku jsem se dozvěděla před deseti minutami. Zatím ji vůbec neznám, jen jsme se pozdravili. Jmenuje se Martina a je to úplně stejná váhová kategorie, jako jsem já," řekla Lulu pro eXtra.cz, která se začíná na fackovanou zadečku připravovat. Zdeňka už nyní dostává rady od trenéra Roberta Rosenberga, ale úplnou představu o přípravě nemá. "Chtěla bych pracovat na tom zadku, aby se lidé měli na co dívat. Takže určitě dřepy," dodala.

Lulu tuto příležitost vnímá jako zábavu i podívanou pro muže. Pečlivě studovala i předchozí utkání, například, když se v kleci objevila zpěvačka Kafuu. A protože má Zdeňka určitou minulost s bijcem Karlosem Vémolou, tak otázka, zda by vyzvala jeho manželku Lelu Vémolu, byla rozhodně na místě. "Určitě by to byl zajímavý zápas. Já bych se tomu nebránila, nevěřím ale tomu, že ona by to přijala. Ale vzhledem k její operaci hýždí a jejím implantátům by jí to určitě neprospělo. To spíš bych si s ní dala zápas ve fackované," řekla na závěr Lulu, která se na "zápas" už velice těší.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy