Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Exmilenec sexbomby Belohorcové tragicky zahynul na dálnici, při brutální nehodě létala auta vzduchem! Co se stalo?

Malcolm Lloyd tragicky zahynul v autě.
Zdroj: Twitter, Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Na konci minulého týdne zemřel při vážné autonehodě podnikatel, zakladatel luxusní vodky Double Cross, Malcolm Lloyd (†42), který před lety chodil s moderátorkou Zuzanou Belohorcovou.

Nehoda se stala ve čtvrtek ráno v 02.50 místního času poblíž Miami Beach. Lloyd seděl na sedadle spolujezdce v luxusním lamborghini. Jeho řidič Andres Esteban Toro (53) narazil více než stokilometrovou rychlostí do Chevroletu Suburban SUV. Náraz byl prý tak silný, že auto s podnikatelem a jeho řidičem odletělo asi sto metrů od místa srážky. Lloyd byl na místě mrtvý, oba řidiči aut byli převezeni s těžkými zraněními do nemocnice. Policie místo nehody uzavřela na víc než deset hodin. Podle agentury Reuters se muži vraceli z luxusního hotelu Versace Mansion, který byl kdysi domovem návrháře Gianniho Versace a před kterým byl v roce 1997 zastřelen.

Lloyd, který měl diplomy z biomedicínského inženýrství a lékařský doktorát z Dartmouth Medical School, začal podnikat v oblasti lihovin a stal se velmi úspěšným byznysmenem. Podle topek.sk se vydal před deseti lety na Slovensko, kde se začala vyrábět luxusní vodka, která pak byla vyvážena do Ameriky. V té době se i Dr. Vodka, jak se Malcolmovi říkalo, seznámil s Belohorcovou a začali spolu chodit. Zuzana nyní žije v Miami, a tak spolu byli bývalí milenci stále v kontaktu.

Související články

Další články