Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Exmanželky herce Vlastimila Brodského (+81) leží vedle sebe! Už žijí jen ve svém světě…

Zdroj: Reprofoto / fdb.cz
+ Další fotografie
Jana Brejchová (77) a Božena Brodská (95) leží spolu na jednom oddělení v LDN v pražském Motole. Obě exmanželky herce Vlastimila Brodského (+81) jsou ale upoutány na lůžko a i když jsou na stejném patře stejného oddělení, jejich setkání je vyloučené. Pro eXtra.cz promluvila Brejchové dcera Tereza Brodská (49), která popsala aktuální stav své milované maminky.

Čas nejde zastavit. A stárnutí k člověku zkrátka patří. O obě dámy se stará vynikající personál nemocnice 24 hodin denně a podle informací, které má eXtra.cz k dispozici, jsou obě exmanželky velkého herce v zimním období svého života. „Obě jsou ležící a odkázány na pomoc. U maminky je stav stejný, situaci komplikuje neurologický nález. Stárneme všichni a vím, že jak maminka, tak tatínkova první manželka jsou velké bojovnice,“ řekla nám Tereza Brodská.

Terezin bratr Marek Brodský prozradil, že slavná baletní historička Božena Brodská už prý žije ve vlastním světě. „Věk se na ní podepsal, ale žije si svůj život ve svém světě. Pravidelně za ní docházím,“ přiznal bratr slavnější sestry.

Návštěvy obě dámy kromě nejbližšího okruhu rodiny odmítají. „Maminka už na to nemá sílu,“ dodala Tereza Brodská a nemluvilo se jí lehce.

Související články

Další články