Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Exmanželka zesnulého Ladislava Štaidla: Iveta Bartošová byla hloupá a panovačná

Ladislav Štaidl, Iveta Bartošová a Áňa Štaidlová
Zdroj: herminapress / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
NÁZOR

Neříká to prý ze zášti, ale proto, že má ráda pravdu. A kdo to nevidí, obelhává údajně sám sebe. Bývalá manželka Ladislava Štaidla (†75), Áňa Štaidlová (76), která zesnulému hudebníkovi porodila tři děti, pro pořad Face To Face popsala tehdejší milenku svého ex, Ivetu Bartošovou (†48), jako primitivní ženu. Pro eXtra.cz pak zašla ještě mnohem dál.

Áňa Štaidlová a Iveta Bartošová: Tvrdá slova o zpěvačce

Bývalá žena Ladislava Štaidla se rozpovídala v pořadu Face to Face moderátora Reného Kekelyho.

V něm drsně promluvila jak o sokyni v lásce Ivetě Bartošové, tak o exmanželovi nebo Karlu Gottovi. A jsou tací, kterým se její vyjádření nelíbí.

„Sice mi někteří vyčítají, jak mluvím o mrtvých, ale byl Láďa hypochondr? Byl. Byla Iveta primitivní? Ano. A Karel Gott nám kluky záviděl, sám mi to řekl, tak v čem je problém? Je to všechno pravda,“ diví se kritice.

A proč přesně nazvala Ivetu Bartošovou primitivkou?

„Chtěla zpívat s Gottem. Povedlo se jí uspět, mít popularitu, měla dobře nakročeno v kariéře. Měla úžasný příběh Popelky, holky z bůhvíjaké vesnice, která se dostala na výsluní. Ale primitivní byla v tom, jak sama sobě ubližovala a házela si klacky pod nohy, takže dopadla, jak dopadla,“ vysvětlila nyní Áňa Štaidlová pro eXtra.cz.

Za svá slova o Bartošové se dočkala silné kritiky.

„Nedivím se. Hodně slepic se s ní ztotožnilo. Na tom jsou založené romantické filmy, jak děvče ke štěstí přišlo, a to by některé holky chtěly taky zažít. A tak je štve, když jim někdo kazí pohádku o Bartošové. Iveta místo toho, aby jela podle tohohle mustru, pořád ho popírala. Možná nevěděla, co chce, a pokud věděla, tak netušila, jak toho dosáhnout,“ směje se bezstarostně.

Zpupná a panovačná Iveta?

Sama se s ní moc neznala, ale obrázek si udělala ze zpěvaččiných četných vyjádření, z nichž některá byla prý děsivá. A také z toho, co jí ze svých vlastních zkušeností plných zklamání řekli přátelé.

„Byla tak jednostranná, že jsem se s ní sama nikdy nebavila. Neměla bych ani o čem. Jednou přišla do Jevan se fotit, tak jsem jí půjčila nějaké svetry, ale to byl veškerý náš kontakt,“ přiznává.

Jenže přesto o ní má jasný úsudek.

Byla strašně panovačná, zpupná a tvrdohlavá. Nenechala si poradit od lidí, kteří byli chytřejší než ona a rozuměli branži mnohem víc. Taky byla nevděčná vůči těm, kteří ji dostali nahoru. Myslela si, že je středobod vesmíru, že za svůj úspěch může jen ona sama. A později si už vybírala jen špatné lidi kolem sebe. Vždycky si nechala někým sloužit a když ji omrzeli, našla si další. Byla prostě hloupá,“ domnívá se, ale dušuje se, že zhrzenost z ní nemluví.

Však před pár lety našemu webu řekla, že by Bartošové měla skoro děkovat za to, že vstoupila mezi ní a jejího tehdejšího manžela.

Mezi námi, ona mě od něj osvobodila. Když se do ní před padesátkou zamiloval, tak mě vlastně zachránila. Já bych se s ním po takové době už asi nerozešla a všechny jeho vrtochy bych musela snášet já. Iveta Bartošová mi dala v podstatě volnost,“ sdělila nám tehdy.

Ale stejně se na někdejší milenku svého chotě dívá kriticky.

Byla tak blbá, že nejenže Láďu oblafla, když si nechala dítě, přestože mu tvrdila, jak bere antikoncepci, ale přesto věřila, že si ji s děckem nakonec vezme. A to přestože ji varoval, že ne a že na dítě ani nebude platit a nehne pro ně ani prstem. Měl už tři děti a další nechtěl. A jak řekl, tak to taky dopadlo. To není ani naivita, to je vážně primitivismus, když takhle žena uvažuje,“ prohlašuje pro eXtra.cz závěrem tvrdě Áňa Štaidlová.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy