Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Exmanželka Tomáše Řepky slaví 39. narozeniny: Vlaďka Erbová bývala pěkná divoška

Exmanželka Tomáše Řepky slaví 39. narozeniny: Vlaďka Erbová bývala pěkná divoška
Zdroj: profimedia.cz / archiv
+ Dalších 8 fotografií
39.narozeniny
Vlaďka Erbová slaví své 39. narozeniny. Bývalá manželka fotbalisty Tomáše Řepky (46) se proslavila hlavně jako druhořadá modelka a přítelkyně slavných sportovců. Erbová o sobě dala pořádně vědět v roce 2003, kdy se objevila na titulní stránce časopisu Playboy a každou party si uměla náležitě užít. Dnes už ale Vlaďka bary neobráží a raději se věnuje svým dvěma dětem a užívá si rodinné pohody. Na toho pravého však zatím nenatrefila...

Bývalá modelka druhé kategorie a playmate Vlaďka Erbová slaví 39. narozeniny. Půvabná Erbová žije v současné době se svými dvěma dětmi v Mostě a jediné, na co nemá štěstí, je láska. V roce 2007 se provdala za hokejistu Zdeňka Bahenského (34), se kterým má dceru Viktorii.

V té době to uměla Erbová rozjet na plné koule a života si pořádně užívala. Bohužel v roce 2011 po bouřlivém vztahu přichází na řadu první rozvod. Už v roce 2013 do toho ale krátkovlasá modelka praští znovu, tentokrát s předním fotbalistou Tomášem Řepkou (46).

Z počátku to vypadá jako láska z pohádky a Erbová s Řepkou jsou párem číslo jedna. Společně zplodili syna Markuse, ale ani tento vztah nevydržel. Posledním partnerem sympatické Vlaďky byl hokejista Michal Gulaši (33), který momentálně čeká dítě s novou přítelkyní.

Vlaďka se živí jako manikérka, po nevydařených vztazích se stáhla do ústraní a raději se věnuje své rodině. Zda jednou skutečně potká toho pravého, zůstává otázkou. Zatím se na ni ale štěstí neusmálo.

Související články

Další články