Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Exmanželka Štaidla o Ivetě Bartošové: Příliš si věřila, byla primitivní a naběhla si s výrobou dědice, tvrdí

Ladislav Štaidl, Iveta Bartošová a Áňa Štaidlová
Zdroj: profimedia, herminapress / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
POHRDÁNÍ

Není to tak dávno, co své pozemské působení ukončil podnikatel a někdejší hudebník Ladislav Štaidl (†75). Jeho exmanželka Áňa (76), s níž měl tři děti, se po letech otevřela a zavzpomínala na období, kdy utekl za Ivetou Bartošovou (†48). Redakce eXtra.cz přináší pokračování jejího vyprávění plného odsouzení zesnulé zpěvačky.

Na jednu stranu jí je skoro vděčná, že ji osvobodila od doživotní péče o Ladislava Štaidla (s tím se ale rozvedla až dva roky poté, co ho zpěvačka Iveta Bartošová opustila), na stranu druhou někdejší advokátka Áňa Štaidlová pro její chování dodnes nemá pochopení.

První část jejího vyjádření si přečtěte zde.

Áňa Štaidlová: Iveta Bartošová byla primitivní

Štaidlovou rozesmálo to, jak si Iveta myslela, že když ji dokázal v popmusic prosadit její přítel, zvládne pokračovat i ona sama.

Byla tak umíněná, že si patrně řekla, že v branži dokáže uspět i bez Ládi, který ji přitom udělal. Asi si myslela, že má taky jeho obchodní um, i když na to neměla kapacitu. Nenechala si říct. Kdyby to dítě v té době tak mermomocí nechtěla, má kariéru jako blázen. Ale hnala se za tím, co si usmyslela, jako pes za kostí, a tím si to celé podělala. Přitom stačilo jen pár let počkat a všechno mohlo být jinak. Ale muselo být po jejím,“ myslí si Áňa o polovině devadesátek, kdy se Iveta rozhodla vzepřít Štaidlovi, mít dítě. které on sám si nepřál, a zároveň k tomu dál zpívat.

Když si s tím dítětem tehdy tak naběhla, tak nevím, jak bych to nazvala, jestli jako hloupost, blbost nebo primitivnost. To není ani naivita. Naivní člověk nebývá zlý. Ona si prostě myslela, že si tím zařídí dědice jako Vendula (vdova po Karlu Svobodovi – pozn. red.). Vendule se to podařilo, protože Karel už nedokázal dál vzdorovat,“ tvrdí Štaidlová.

Pohrdání a slova o citovém vydírání

Měla fluidum, ale ani to neuměla využit. Jen když chtěla působit roztomile, jinak ne. Se životem si neuměla jinak vůbec poradit. Byla pudová, takže udělala sebevětší hloupost, která ji zrovna napadla. Nakonec byla tak hloupá, že si ani neuměla spočítat, co je pro ni výhodné, co ne, a proto ani neuměla být pořádně vyčůraná,“ neskrývá pohrdání nad někdejší sokyní v lásce.

„V jednom jsem Láďu nikdy nepochopila. Kdyby mi partner dvakrát předvedl demonstrativní sebevraždu a několikrát mi zahnul, tak bych s ním nebyla ani minutu. Do teď vůbec nerozumím tomu, proč si to takový chlap s takovým naturelem nechal líbit,“ diví se při povídání pro eXtra.cz i po třiceti letech.

Jen ho citově vydírala a to bytostně nesnáším. To se neslučuje s láskou. A takoví lidé se mají psychiatricky léčit. Ať Láďa udělal, co udělal, takové ponížení si od ní nezasloužil,“ podotýká.

Lež o únosech?

A pokračuje hned vzápětí dál.

„A to ho ještě před celým národem ponížila s Romanem Třískou, což nebyl žádný únos, všechno to bylo dobrovolné. A tomu prý ještě měla tvrdit, že na ni Láďa chtěl objednat zabijáka. To byl trapas. A před smrtí něco podobného zopakovala se Zdeňkem Macurou. Tohle snad udělá chytrý člověk?“ ptá se řečnicky.

„Jednou jsem ji dokonce slyšela, jak o sobě říká, že je jako Marilyn Monroe. Nevím, jak to myslela, jestli tak oblíbená nebo slavná. Ale co to je za IQ, když tohle dokáže vypustit z úst?“ kroutí jen hlavou v nepochopení, proč se posmrtně Bartošová adoruje. Prý moc není za co.

„Podle mě si prostě vůbec nerozuměla. Chtěla být hvězda, ale nevěděla, že pro to taky musí něco udělat. A ne jen dělat podrazy,“ dodala pro eXtra.cz Áňa Štaidlová, která se dušuje, že zhrzenost z ní rozhodně nemluví.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy