Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Exmanžela Heleny Houdové pustili z basy: Dojemné video shledání jejich tří dětí s tátou

Helena se s Amarem rozvedla v roce 2013. V roce 2017 byl její exmanžel zatčen za finanční podvody.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
vězení

Exmanžel a otec dětí Heleny Houdové (42) po několika letech za mřížemi je opět na svobodě. Dřívější miliardář a podnikatel indického původu Omar Amanat (49) si za finanční podvody odpykal ve vězení místo deseti let pouhé čtyři roky. Bývalá modelka Houdová na svých sociálních sítích sdílela dojemné video, kde se její děti opět setkávají se svým otcem. "Z ega a falešných identit do svých srdcí. Moje úžasné děti mají svého tátu zpět," napsala.

Helena Houdová, která žije s dětmi několik let alternativním životem na Bali, má důvod k radosti. Jejímu exmanželovi Omaru Amanatovi byl zkrácen trest odnětí svobody a po čtyřech letech za mřížemi se na svobodě opět setkal se svými třemi dětmi.

"Moje děti neviděly svého tátu čtyři roky, kromě jedné návštěvy ve vězení," informovala Helena Houdová na svých sociálních sítích se slovy, že s dětmi právě absolvovala čtyřicetihodinovou cestu, která pro potomky vyvrcholila dojemným překvapením.

"Děti se s ním potkají, ale zatím to nevědí. Je to překvapení, myslí si, že bude propuštěn až příští týden."

Opětovné setkání

"Po čtyřech letech tvrdých životních lekcí a darů, které jsme v těchto momentech tmy našli jako rodina, po prožité bolesti a oddělení jsme znovu propojení. Nechť se jako lidstvo společně procházíme životem spolu a vedeme se domů. Z ega a falešných identit do svých srdcí. Moje úžasné děti mají svého tátu zpět," popsala bývalá modelka opětovné setkání se slzami v očích.

Exmanželovi Houdové hrozilo 50 let vězení

Život Heleny Houdové byl v posledních letech jeden velký kolotoč. Svého exmanžela Omara Amanata si vzala v roce 1999, společně přivedli na svět tři děti - syna Dariena, Daveeda a dceru Deiu. V roce 2013 se s bývalým milardářem rozvedla a vydala se žít s dětmi alternativní cestou, chlapci a dívka dokonce nikdy nechodili do klasické školy.

Lidé si nejprve mysleli, že Helena platí cesty po světě z financí svého exmanžela, avšak nakonec se ukázalo, že podnikatel indického původu je na mizině.

V roce 2017 byl obviněn z několika finančních podvodů, ve kterých se točily miliardy, také se měl dopustit několika podvodů s cennými papíry a byl zatčen. Podle dřívějších informací mu hrozilo až padesát let vězení, nakonec byl odsouzen k trestu deseti let odnětí svobody. Po čtyřech letech byl nyní propuštěn na svobodu, kde na něj nečekala pouze jeho milovaná rodina, ale také obří dluhy.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy