Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Exmanžel Vilhelmové se oženil s dcerou milenky Václava Havla. Kohoutová s Čechákem jsou svoji

Oba jsou pořád zamilovaní jako dvě hrdličky.
Zdroj: instagram.com
Exmanžel herečky Tatiany Vilhelmové (37) Pavel Čechák (41) se znovu oženil! Své ano řekl dceři milenky Václava Havla herečce Berenice Kohoutové (25). Svým velkým dnem se pochlubili na sociální síti.

Herečka, kterou jsme měli možnost vidět i v nekonečném seriálu TV Nova Ulice, Berenika Kohoutová randí s bývalým manželem herečky Tatiany Vilhelmové Pavlem Čechákem už 3 roky. Právě před třemi lety se Čechák s Vilhelmovou rozvedli.

Svým velkým dnem se pochlubili na Instagramu, kde zveřejnili fotografii ze svatby. Berenika má na ní jako skoro každá nevěsta bílé šaty a oba vypadají opravdu šťastně a spokojeně. K fotce navíc přidali tagy jako Mise splněna, Jsme oficiálně rodina a Navždy spolu. Je vidět, že obě hrdličky jsou pořád zamilované, jako na začátku jejich vztahu.

Je jen otázkou času, kdy svoji lásku zpečetí potomkem. Tatiana Vilhelmová už má s Vojtou Dykem (30) ročního syna Aloise a určitě nebude chtít ani Čechák zůstat pozadu.

Spisovatelka a matka Bereniky Irena Obermannová proslula zejména svojí knihou, ve které tvrdí, že byla milenkou Václava Havla (†75).

Související články

Další články