Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Exmanžel Svobodové Auš nepřestává se svými stesky po Jakubovi: Vendula toho už má dost!

Patrik Auš si dal dokonce do profilové fotky Jakuba Svobodu.
Zdroj: facebook.com

Když se Vendula Svobodová (41) rozvedla s Patrikem Aušem (35), rozhodně netušila, že si její bývalý manžel bude na svém facebookovém profilu neustále vylévat srdce, jak mu Jakub chybí.

Auš se o syna Svobodové staral vzorně a Jakubovi de facto nahradil zemřelého otce Karla Svobodu (†68). Jenže po rozvodu s Vendulou se vztahy mezi exmanželi nevyvíjely úplně ideálně a Aušův zájem o jejího syna chvílemi zachází až do nepochopitelných situací. Na sociální síti Patrik neustále umísťuje fotografie s Jakubem, které doprovází srdceryvnými komentáři.

Podle informací Prásk.tv má dokonce Vendule vyhrožovat v smskách. "Patrik stále píše a deklaruje lásku k Jakubovi, ale ty smsky jsou patetické a stále se opakující. Dala jsem mu možnost, abychom se rozvedli jako slušní lidé a aby se podílel na školném pro Kubu. Dodnes se nic nestalo, jen stále píše a vyhrožuje," tvrdí Svobodová.

Vendula má už několik měsíců novou známost, podnikatele Vladimíra Waase (54), se kterým je šťastná, a právě o to víc se stupňuje frekvence vzlykavých komentářů na Aušově Facebooku. Nový přítel jí je alespoň útěchou v této nepříjemné situaci, kterou musí se svým exmanželem neustále řešit.

Související články

Další články