Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Exmanžel Partyšové: Příčina rozvodu? Utíkal od ní na celé týdny za Lucií, víme proč

Zdroj: Profimedia.cz, Facebook
+ Dalších 12 fotografií
milostný trojúhelník
U multimilionáře Daniela Farnbauera (42) je velká sláva, protože exmanželka Lucie, která ho vzala na milost poté, co se rozhodl rozvést s Gábinou Partyšovou (40), čeká dítě. Redakce eXtra.cz se nyní navíc dozvěděla informace o tom, jak loni ukončené manželství moderátorky s polepšeným Danielem probíhalo!

Zdroje blízké Farnbauerovým mluví nekompromisně. „Daniel byl samozřejmě atraktivní coby velmi bohatý muž. A některé ženy mají vrozené, že je přitahují výhradně jen takoví pánové,“ prohlásil zdroj nenápadně a patrně směrem k bývalé televizní celebritce.

A pak šlápl na plyn.

„Gábina to s Danielem nejspíš uměla. Dokonce vyprávěl, že ani nevěděl jak a najednou s ní byl ženatý. On tehdy měl určité problémy, vlastně už za manželství s Lucií, která mu dala nůž na krk, aby to vyřešil. K tomu došlo až pak, když se k sobě s Lucií vrátili. Stejně se s ní ale během svazku s paní Partyšovou dál stýkal. A nejenže jí volal a jezdil za ní, ona ho navíc navštěvovala i ve vile, kde v té době žila i Gábina,“ tvrdí člověk, který Farnbaeurovy velmi dobře zná.

Utíkal z domu

„Nevím, nakolik byl spokojený v manželství s televizní hvězdou, každopádně o něčem by mohlo svědčit to, že se klidně sebral a na měsíc jí zmizel. Sháněla ho po všech možných lidech, ale marně. A on v té době býval s Lucií,“ tvrdí dokonce náš pramen.

Jestli jsou jeho informace pravdivé, zdá se, že si zkrátka Farnbauer s Partyšovou nebyli souzeni, a tak je asi dobře, že dítě nakonec čeká s bývalkou a ne se ženou ze showbyznysu.

„Proč se Daniel vrátil ke své paní? Je to jednoduché. Má s ní dvě děti a každý chlap, nejen takhle bohatý, je rád, když je manželka fajn a navíc se umí postarat o domácnost. Nemůžu soudit, jak to zvládala Gábina, i když leccos zvláštního jsem slyšel, ale každopádně po servisu a chování manželky se mu stýskalo. Pochopil, že udělal velkou chybu. Co vím, teď šlape jako hodinky, nejsou s ním žádné problémy a Lucie se mu nemstí, velkoryse přešla všechno, co musela vytrpět. A Daniel se vyřádil a teď je rád, že má rodinu zase pohromadě a že se navíc ještě brzy rozšíří o dalšího člena,“ dodal zdroj eXtra.cz.

Související články

Další články